Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problámám, hogy...

Fakanal88 kérdése:

Az lenne a problámám, hogy pár napja az a hiba jelentkezett nálam, hogy a feladatkezelőben szereplő CPU teljesítmény 100% körül mozog így jelentősen lelassult a gépem. Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
Ez csak pár napja jelentkezik, addig 30-40% körül mozgott az érték.Az az érdekes, hogy ameddig nem csatlakozok a Diginetre, addig megfelelő az éték, utána egyből felszökken 100%-ra. Ha kilépek a netről visszamegy alap értékre. Ilyen hibával még sohase találkoztam. Minden alkalmazást bezártam, telejesen alap helyzetben működik a gép.2,2 GHz,2Gb a RAM szóval nem kéne, hogy gondot okozzon neki. Szép napot!
2011. márc. 23. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt 100% körül a CPU teljesítménye, amikor a winfos már vagy 6-8 hónapos volt és sz*rrá volt telepítve minden rajta. Leformáztam, újraraktam és egyből lecsökkent.

Diginettel még nem volt dolgom, de ha tudod, hogy amiatt csinálja ezt, esetleg előnyös lenne egy másik szolgáltatót választani.

2011. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a Diginet miatt.Első lépés:meg kellene nézni a Feladatkezelőben,hogy mi pörgeti a processzort.
2011. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!