Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotorra érdemes motoros...

Segédmotorra érdemes motoros ruhát venni?

Figyelt kérdés
AM-es jogosítványt szeretnék letenni, és nem tudom eldönteni, hogy megéri-e venni több 10 ezer Forintért protektoros ruhát. Szerintetek?

2017. júl. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen felesleges
2017. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez leginkább rajtad múlik. Én vennék, az biztos, főleg, ha sokat motoroznék murvás úton vagy efféle. Nem finom széthorzsolni magunkat rajta, kis sebességnél sem. Én estem már gyalog is durvább aszfalton úgy, hogy az államról és a tenyeremről lejött az összes bőr... Maradandó kisebb problémát is okozott.

A biciklin is gyáva vagyok murván, nincs semmi védelem, rossz érzés.

De persze van, aki máshogy áll hozzá. Én sem tartom kvázi kötelezőnek a segédmotoros komplett beöltözést, mindössze én azt tenném alapból. De ez nagyon sokban múlik a körülményeken. Nagymotorra is ültem már beöltözés nélkül, 50 km/h sebesség, elég sima út és 4 km-es táv mellett :) Persze zárt sisak volt.

2017. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Totàl felesleges.

Plusz nagyon furàn néz ki egy beöltözött motoros egy 50ccm-es motoron :D


Bár ha foldesen mesz crossal, akkor hatvedot nem árt venni


20/l

2017. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😁 Széles utat!
2017. júl. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!