Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 95-ös prémium vagy 98-as...

95-ös prémium vagy 98-as simát tankoljak melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
95-ös simát.
2017. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mibe???de tekintve hogy hetente 20-szor kérdezitek meg,hogy jobb-e a premium benzin stb ajanlanek egy keresest az oldalon!
2017. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Mire jó a prémium üzemanyag?


https://www.youtube.com/watch?v=CI7hiFdqKNw

2017. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

a shell 100-as nitro a legjobb, de ha közelebb van az omv, akkor annak a 100-asából itatod a táltos paripát..


a mol 100-asa sem rossz, bár azt nem ismerem

2017. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebben a jó kis nyári kánikulában menjen a magasabb oktánszámú. Jobban szereti.
2017. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen autóba? Lada vagy új TSI anyámkínja? Mert nem mindegy.
2017. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt az egész prémium hülyeséget. Igaz dízeleim voltak mindig is, de sosem vettem semmi prémiumot, valahogy mégse volt semelyikkel semmi az üzemanyag minőségének a számlájára írható meghibásodás.
2017. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem volt, mert az egész placebo. De most majd jönnek a megmondóemberek és megmagyarázzák miért jobb és lenulláznak.
2017. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem fogjátok fel most sem, hogy nem az oktánszámtól éri meg a drágább benzint venni, hanem az adalékok miatt, amelyek jót tesznek a motornak, számos pozitív hatásuk van. Ezek nem feltétlenül vannak hatással a menetteljesítményre, vagy a fogyasztásra. De például nem tartalmaznak etanolt, így hát nem is trutymósodik el fél év után, mint a 95-ös, máris egy nagy pozitívum.

De ahogy Gajdán tanár úr is elmondta a videóban, akik kipróbálják a 98-ast vagy 100-as benzint, persze hogy nem éreznek semmit, mert jól karbantartott az autójuk, és alapból nincs semmi gond a motorral, mert nem fillérbasszó emberek. Ezért próbálják ki a prémium üzemanyagot is.

Akiknek szar az autójuk, el van kokszolódva az egész motor, minden, na náluk látványos hatást eredményezne a prémium benzin, de ők nem vesznek ilyet, mert fillérbasszók, elvégre ezért is van szar állapotban az autójuk is. Na kb ennyi.

Nekem van benzines, és dízel autóm is, és én is simát tankolok mindkettőbe, mert jó állapotban vannak, és nem vált ki különös hatást a drágább sem. De évente 3x legalább tankolok legalább 30 liter prémiumot alkalmanként beléjük, rosszat biztos nem tesz. Illetve a dízelbe az elmúlt télen prémium gázolajat tettem, hátha az nem dermed meg olyan könnyen (nem is volt gond vele.)

2017. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Tenyleg nem kellett sokat varni es meg is jött a megmondoember....de mar megint ez az adalékos géza....nem unod még ezt a hülyeseget minden hova odaírni!Mar a multkor valami masik ilyen kerdesnel is elsütötted hogy az adalek meg tarsai!Kértük is hogy fejtsd már ki had tanuljunk a mestertől,de sajnos azóta sem erkezett valasz......most igazan megtehetned!
2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!