Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa mustang vasarlasnal mire...

Jawa mustang vasarlasnal mire kell figyeljek?

Figyelt kérdés
Jawa mustangot szeretnek venni,de nem vagyok egy szaki es azt szeretnem kerdezni mire kell ilyenkor fokozottan figyelnem? Es mi a velemenyetek errol a motorrol? Koszi a valaszokat
2017. júl. 19. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy a motorosok akkori "kasztrendszerében" a Simson és az orosz, lengyel hulladékok közt helyezkedett el. Menőbb volt, mint egy Riga, Verhovina, Komar, Romet, de a Simson az Simson (volt). Ma már valamennyi felsorolt gép csak eszmei értékkel bír.
2017. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2017. júl. 20. 16:22
 13/18 anonim válasza:
0%

Szia! Nekem semmi bajom a Jawa Mustanggal. Nekünk 3 is van😀 Hulyeseg az amiket az elozo valasz irok leirtak! Igaz hogy melegen nehezen indul...de ez ellen nem lehet mit tenni

Ha foglalkozni akarsz vele,sok szabadidod van akkor hajra vegyel egyet hidd el hogy nem fogsz csalodni.

Amelyik normalisan megvan csinalva,az sose all le max akkor ha kifogy a benzin😁 Betolas? Hujjaj azt az en motorom nem ismeri:)

Es azert egy ilyen segedmotoros kerekpart a mai alkatreszekbol meg lehet csinalni fainra! regen nagyon kókány,szar alkatreszek voltak

Ez persze mára fejlettebb lett,es jobban meglehet csinalni egy motort

A lenyeg hogy ne szivasd agyon,mert akkor aztan rugdoshatod orrba szajba😂😂

A gyari levegoszurot dobd el!

Azzal nagyon gyengecske,nekunk egy motor se ment olyannal

Tegyel ra sportot!

Sokkal jobb elhiheted nekem.

Sok sikert hozza!

2020. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fentebb egy Mustangot sosem látott troll válasza. Csak a válasz kedvéért regisztrálta ezt a nevet, ez válaszainak "nagy száma" alapján (egy) látszik. A csehszlovák kohószökevény fostalicskát lehúzó válaszokat mind olyan emberek írták, akiknek 30-40 évvel ezelőtt volt ilyen motorjuk, és szívtak vele, mint a torkosborz, állandó vásárlói voltak a Templom utcai "Tábori motorszerviz"-nek és a Nagymező utca környéki gépműhelyeknek, (segéd)motoros boltoknak.
2020. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem, ahogy a kérdező három es fél éve ül a szoba sarkában, és azon gondolkozik, hogy meg merje-e venni a csehszlovák csoda motort :-)

Ez egy 2017-es kérdés, ha megvette a motort, megtapasztalhatta, hogy milyen, ha nem, valószínűleg akkor sem aktuális már a kérdés.

Néhány évtized távlatából már a Rigát is lehet csodálni, így akár a Jawa Mustang is lehet szerethető régiség, jobban, mint anno... soha bem volt közkedvelt, de mivel már nagyon ritka, meg az is lehet, higy megcsodálják, de megbízhatóságot ne várjon tőle senki.

2020. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Érdekes motor volt, de az eladást jobban megbantam mint a megvételt😁
2020. szept. 23. 06:39
 17/18 anonim ***** válasza:

#16#

Ezt kifejtenéd?


Megbántad, hogy megvetted, eladtad, aztán az eladást bántad meg?

2020. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Alapjába véve szerettem, első szériás 23A-t sikerült találni

A blokkba gyári 3 gyűrűs dugó, a blokk az jó volt, inkább a karbi-gyújtás volt az ami problémás lehet

Szóval meg érte megvenni, de meg bántam hogy hirtelen eladtam

Küldenék képet csak nem tudom hogy kell😁

2020. szept. 24. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!