Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt az autót készülök megvenni...

Ezt az autót készülök megvenni, mire figyeljek oda a vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Köszönöm a tanácsokat!


[link]


2016. júl. 26. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint bármelyik autó vásárlásánál: vidd el egy szervizbe. Olvastam, hogy volt egy helyen, de mivel ez kereskedő, az lehet a haverja. Ez az ingatlan lehet, hogy igaz, de lehet, hogy csak olyan duma, mint sok esetben a külföldi munkavállalás. Szóval nézesd meg szakival. Osztrák autóknál rozsdára figyelni kell, alul is nézzétek meg. A motor ha 90 lóerős és 2006 előtti, akkor szerintem nem D4-D, hanem az elődje. Ez hangosabb és kicsit többet fogyaszt, de nem hiszem, hogy problémás lenne.
2016. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez D4D. Köszi a tanácsokat!
2016. júl. 26. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem, igazad van, volt 90 lovas D4-D. jó autó.
2016. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem látom egyértelműen hogy lenne benne klíma, pedig manuális klímával hirdetik.
2016. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, kinagyítva a képet tényleg ott az A/C gomb. Ezt próbáld ki mindenképpen.
2016. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Klímás: ott az A/C gomb a műszerfalon.


Ellenőrizd:

-fék,

-kormány holtjáték, max 1cm.

-futómű, figyel ha hangokra a próbaút során, ha kopog az úthibákon akkor valami rossz a futóműben

- kuplung ha fent fog akkor nagyon kopott és ez rossz. A kuplungot ha pedálút 1/3-áig felengeded már fognia kell, ki kell, hogy mozduljon a kocsi, ha nem akkor kopott a tárcsa.

-Figyeld a motorból jövő idegen hatású hangokat.

- Figyeld meg a karosszériát, alul, felül, hogy nem rozsdás e valahol.


Nagy vonalakban kb. ennyi.

Ajánlott még elvinni a kocsit egy szakszervizbe, hogy leellenőrizzék. Ott emelőre teszik és tüzetesen megvizsgálják neked A-tól Z-ig.

2016. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!