Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ki volt a hibás?

Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
Egy kereszteződésbe párhuzamosan haladtunk egy autóval. és nagy puffanásra lettem figyelmes. ő kicsit előttem haladt srégen. és úgy jött nekem. Én láttam hogy irányjelzőzőtt mikor már belém puffant. Szerintem sávot akart váltani de pont a holt pontjába voltam. Ő letagadta. Aztmondta Én nem kanyarodtam mert kicsit jobbra kellet húzódni ahogy átérünk a kereszteződésben.De neki kelett Ívesebben nekem szinte egyenes volt a sávom amit persze láttam is. Megse akart állni csak úgy hogy utána mentem lehúzott ablaknál kiabáltam neki, hogy álljon le. mikor kiszállt szó nélkül Írta volna a betétlapot. Csak utána megbeszéltük nézze meg még egyszer a helyszínt. Akkor találhatta ki, hogy én nem kanyarodtam az úttal. Szerintetek?

2017. júl. 21. 01:19
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]



Én abban a sávban haladtam ahova a nyilat rajzoltam.

2017. júl. 21. 01:22
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy ahogy így nézegetem azis lehetett, hogy ő benézte és majdnem a szembe sávba érkezett. És azért rántotta félre és volt ilyen hirtelen a puffanás.
2017. júl. 21. 01:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt holttérnek hívják, nem holtpontnak.


Amúgy eléggé egyértelmű a szitu. Az a hibás, aki átlépte a terelővonalat. A leírásod alapján ez a másik autós volt.

2017. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Aki elhagyta a saját sávját az a hunyó. Gondolom nem voltatok mind a ketten éppen a sávelválasztó vonalon.
2017. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dzseri ***** válasza:
és mi a story vége?
2017. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben kell a rendőr. Amúgy ő volt a hibás egyértelműen, a kép szerint amit linkeltél, azok a sávok egyenesen folytatódnak, nem volt oka, hogy rádhúzza a kormányt.
2017. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendőrt hívtunk mert nem tudtunk megegyezni. Ők se tudták eldönteni. Helyszinelőket hívtak. Ők pedig majd hónapok múlva fognak értesíteni ki a hunyó.. 😟
2017. júl. 23. 01:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem egyenesen folytadódik, mert ha egyenesen halad ő forgalommal szembeni sávba érkezik.. én meg a belsőbe..az ő sávjába.
2017. júl. 23. 01:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen te kellett volna ráhúzzál... Na mindegy, ez egy ritka hülye lehetett.
2017. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!