Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Nubira sedan vagy...

Daewoo Nubira sedan vagy Chevrolet Lacetti sedan vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
OLYANOK VÁLASZÁT VÁROM AKIKNEK VAN VAGY VOLT, NEM OLYANOKÉT AKIK GONDOLKODÁS NÉLKÜL SZIDJÁK A DAEWOOT, PEDIG HALLÁSBÓL IS ALIG ISMERIK!

2017. júl. 25. 09:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem 1.8 cdx van kur.v@ra nem problémás motor, 8-9 literrel el futkozok vele VEGYESBEN! Szerintem aki azt írja hogy problémás életébe nem volt ilyen autója, ár érték arányban teljesen jó, karban kell tartani, normális olajat beleönteni, én 5W30 öntök bele


[link]

és jön megy, vannak ilyen gyermek betegségei hogy alapjárati motor, főtengely jeladó,(ingadozó alapjárat, tipikus opel ) blokk tömítések(hengerfej, vagy főtengely,vezérműtengely(ek) szimeringjei olaj könnyezés (tipikus opel ) futómű szeret kicsit hallatatni magáról erős kátyúkban (tipikius opel) aláírom hogy nem egy Maserati, de szerintem A-ból B-be teljesen megfelelő gép, és kényelmes is, parkolni is könnyű vele városban (SSPS, sebesség érzékeny szervó kormány)



[link]



felszereltsége teljesen jó az árához képest 650-800 között van az áruk

[link]


összességében, egy tök átlagos autó, nem egy csajozó gép, inkább olyan kis családias papás mamásnak mondanám, a másik tévhit hogy sokat eszik, ez egy nagy baromság ugyanis az üzemanyag szintjelző szeret erősen minuszba mutogatni, erre csak úgy jössz rá ha pirosba van a mutató, és tele tankolod, hidd el a hatvan literes tank jó ha beszív magába 45-48 litert. (de ugye sokan nem tankolnak pirosból tele, hanem csak 3-ért meg 5-ért meg hasonlók.. , és az ilyenek szövik a rém legendákat hogy a chevrolet le eszi a gatyádat.. 15 litert eszik százon, meg ilyen hülyeségek.


minden használt kocsinak megvan az előnye, hátránya, de igazából erre mindenkinek maga kell hogy rájöjjön,kitapasztalja, megoldja.

2017. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!