Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 vagy Golf 2? Nagyon...

Golf 3 vagy Golf 2? Nagyon szeretnék egy golf 2 vagy golf 3 venni meik érdemessebb?

Figyelt kérdés
Golf 3 nagyon rohad a küszöbnél golf 2 azt mondjak jók motorikussan egy golfot keresek ami nem olyan draga de motorikussan jó és nem rohad és 18 vagyok és sajat pénzemből első autot vennék de nem szeretnék rosszat venni inkább gyűjtök de meik lenne érdemesebb és milyen árkategoriban vannak ha lehet dízelt vennék.

2017. júl. 26. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeknél már az a probléma, hogy két verzió van: Ami már volt egyszer " olyan " kézben, azok a tipikus xarrá hajtott, sufnituningolt roncsok, na azok olcsók. A másik véglet meg ami jó állapotban van, azok egyre drágábbak, főleg a 2-esekből. De 3-as ért is egyre szebb összegeket lehet elkérni egy olyanért ami jó állapotban van.


Szóval ha jót akarsz, akkor készülj rá, hogy nem az olcsóbbik fajta lesz.

2017. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
20-30 éves kocsi, ami motorikusan jó, és nem rohad. Hát, sok sikert!
2017. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Golf 2-t én már csak hobbi autónak vagy tarcsi autónak ajánlanék. a golf 3 már eléggé kulturált hozzá képest viszont pont a hármas az ami még a hülyegyerekek autója, a 2es meg volt. Szóval megkell nézni mit veszel de golf 2 ből 300.000 az elfogadható golf 3ból meg ugy 400-500. Én golf 3at vennék ha teheted 1.9 tdi-t valahonnan 96 környékéről. De hibája mindnek lesz vagy motorikusan kell rá költeni bár a dízel ha törődtek vele örökélet, vagy egy picit lakatolni kell. Amugy jó autók ha tudsz kicsit szerelni, nem egy drága fenntartású autó. Én most cseréltem le a golf 2 1.6dmet egy vento 1.9 tdi-re. nagyon jó autók. Vigyél magaddal embert aki ért a VW hez.
2017. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!