Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B8 2.7 TDI Multitronic...

Audi A4 B8 2.7 TDI Multitronic/Tiptronic Quattro mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés

Érdemes ekkora motort venni? 2.0 TDI-vel keresgéltem, de gondolkozok a 2.7-esen is.


urban 8.1 l/100 km

extra urban 4.8 l/100 km

combined 6.0 l/100 km


[link]


Ezen az oldalon ezt a fogyasztást találtam, de szerintem ez kevés, ennél biztosan többet fogyaszt. Akinek van ilyen autója meg tudná mondani, hogy körülbelül mennyit fogaszt? 1-,1,5 literrel biztosan többet.



2017. júl. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, kb +1,5L.

A 2,0 sokkal gazdaságosabb de a problémás motorok közé tartozik.

2,7-et nem vennék. Majdnem annyit eszik mint a 3,0 de annál sokkal gyengébb, és az autómaták mind multitronicok ami egy drága hulladék, ha kézi váltós akkor ez nem játszik.

2017. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a 3.0 tdi valóságban mennyivel fogyaszt többet a 2.7 tdi-től? Papiradatokban nem hiszek. Azért a 12 liter városban amit olastam elég sok már.
2017. júl. 26. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Spritmonitor.de
2017. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2

Attól függ milyen az a város, mennyi az araszolás.

London 13L

Budapest 9-10L

Sopron 8-9L

Ha sokat mész számít a fogyasztás is de azért itt a javítások lehetnek durva kiadások. Arra legyen pénz talonban.

2017. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!