Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hosszabb útra megyek, melyik...

Hosszabb útra megyek, melyik országban és milyen nevű benzinkútnál éri meg tankolni?

Figyelt kérdés

Tehát hosszabb útra indulok pár nap múlva, és nem tudom hol éri meg leginkább tankolni

Ugyebár németben teliteszem de nem elég egy teli tank. (Benzines autóm van Átlag 12-13 liter városon kívüli fogyasztással)

Az útirány:

Németország -> Ausztria -> Magyarország->Románia



2017. júl. 27. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez az aggodalom....nem a 70-es éveket írjuk,hogy aggódni kelljen hogy hol lesz benzinkút,meg ott lesz-e normális anyag is nem csak valami pancsolt szar!A nagy halozatok (shel/ömv/stb...)ugyis megtalalhatoak szinte minden orszagban!
2017. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban es Ausztiaban (bar gondolom Magyarorszagon is) eleg nagy a kulonbseg arban a palyan levo benzinkutak es a kicsit "felreesok" arai kozott.
2017. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig OMV-nél tankolok, külföldön is, azzal nem nagyon lehet rábasszni. De vigyázz, mert Ausztriában és Németországban nagyon-nagyon drága a pályán az üzemanyag, nem fogod azt tapasztalni, amit a neten írnak, hogy milyen olcsó Ausztriában az üzemanyag.
2017. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott ahol kiürül a tank. Annyi a lényeg, hogy ne autópályán. Egyébként nincs jelentős különbség az árakban.


Romániában ilyen kis sufni benzinkúton ne tankolj, a multiknál tökmindegy melyiknél állsz meg.

2017. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sikerült?


Én is utazok jovőhéten.

2022. márc. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!