Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szedán autóba érdemes mélynyom...

Szedán autóba érdemes mélynyomót tenni?

Figyelt kérdés
Ferdehátúnál egyben van a csomagtér az utastérrel, ott gondolom jól áthallatszik, de szedánnál a csomagtér oldalfalai az utasteren kívül vannak. Nem veszlik el a hang nagyon? Sok mélyet szeretnék nem pedig az utcának nyomni a zenét. 13 centis gyári hangszórókkal elég gyér a hangzás.

2017. júl. 28. 12:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Hopp, az autós kategóriába akartam...
2017. júl. 28. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
lehajtod az ülést, de úgyis az utcának fogsz zenélni főleg egy mélynyomóval
2017. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Érdemes, sokat dob a zene hangzásán és itt nem arra gondolok hogy mindegy mi az csak rezegjen a rendszámtábla.


Nekem annyira nem hallatszik ki mint ahogy az ember gondolná, bent mégis kifejezetten élvezhető.


Azt mondanâm hogy kb átlagos cuccok, de abból próbáltam a lehető legjobban kihozni.

2017. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de egy normális helyen megmondják melyik az ideális.


Nekem pont, hogy egyerűhöz kellett anno, és ott más fajta kellett.


A közhiedelemmel ellentétben, pont hogy jó ha van ilyen ha zenét hallgatsz, mert egy csendesebb és erősítővel, mélynyomóval ellátott egység sokkal minőségibb, és kevésbé zavarja a kivül állókat, mint egy visító hangon ordító akármi.


Plusz ugye a mentők-tűzoltók, stb, sziréna hangja is jobban kihallatszik, mert azok ugye magasabb hangfekvésűek, és egyből hallani a különbséget.

2017. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#4

Nagy forma vagy, te eladnád a hóembernek is napsütést :D Tényleg le a kalappal (az utolsó rész miatt)


Valóban sokkal jobb a hangzás, de a mentőt nem hallod jobban. A magas ugyanúgy marad csak mély is társul hozzá, kevésbé lehet hallani külső hangokat. Az csak egy dolog hogy szélesebb frekvencián kapod a zenét, de erre jönnek az egyéb hatások is. Pl jobb a hangzás, jobban feltekered a hangerőt.

2017. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!