Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150. 000 ft-os havi fizetéssel...

Pongibongi kérdése:

150. 000 ft-os havi fizetéssel, hitel nélkül, normál életszínvonalon élve milyen benzines kombi autót vegyek ami elvisz A pontból B-be, megbízható, keveset kell szervizbe vinni és max.500. 000 ft-ba kerül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift 1.3 86 lóerő
2017. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kombi... Opel astra F caravan. Elfogadható méretű rakodótér, faék egyszerűségű technika, nulla fenntartási költség. Nekem volt ilyen. A rohadáson kívül nem volt bajom vele.
2017. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Keveset kell szervizbe vinni = lóf@@szt sem akarok vele foglalkozni

Papír suzuki tökéletes lesz ide

2017. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha mindenképp kombi kell


akkor toyota corolla kombi, vagy az avensis kombi még nagyobb


ezek megbizhatóak, csak ne egy romot vegél


Egyébként ilyen kis fizetés melett, valóben egy régi swift lenne a legjobb, igaz az nem kombi viszont nagyon alacsonyak a fentartási költségek.

2017. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-vw golf 4 variant 1.4 16v vagy 1.6 sr 8v vagy 1.9tdi 90 ló,de audi a4 b5 avant 1.6,1.8,1.9 tdi-k is szinte elnyűhetetlenek,de opel astra g is egy nagyon jó kocsi.
2017. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
F Asztma is jó megoldás lehet.
2017. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

-Golftól Auditól félek az alkatrész árak miatt.

-Suzukiban félnék.

-Astra F szimpatikus így elsőre. Lehet az lesz a nyerő, de az Avensis is elgondolkodtató.

2017. júl. 29. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Kombit kérdeztél, így a Suzy kiesik a képből.


Nekem benzines 3 géppel is volt tapasztalatom, ezeket osztanám meg:


- F-Astra kombi, 2000, 1.6 8V. Egyszerű, mint egy bot. Nincs benne semmi felesleges. Cserébe fapados. Valamiért valamit. Családban van, 200.000 km alatt csak kopóalkatrész cserék voltak.


- I. szériás Megane kombi: 2001, 1.6 16V, na ebben már vannak kényelmi extrák, el. ablakok, klíma, 4 légzsák, távis kp-zár, de ezek (Renault) időnként tönkremennek. Erre a kocsira nagyon kell figyelni, és nagyon kell szeretni, csak akkor lesz kedves hozzád. Olyan mint egy nő. Én 245.000 km-t tettem ebbe az autóba, és nem volt vele komolyabb problémám, csak kopócsere ebbe is, motor-váltó bontva még nem volt.


- Avensis 2.0 kombi: az első kettő után luxusautó, mondjuk az ára is magasabb, 500.000 alatt nem nagyon kapod meg jó állapotban még a T22-t sem. Nehezebb a kasztni, fogyasztás is magasabb, főleg a 2.0 motornál. Az 1.8 hajlamos enni az oljat. Láncos vezérlése van, nem kell szíjat cserélni. Ha kifogsz egy jó karban lévő példányt (bár még egyszer mondom, az inkább 750-800.000) azzal gondod nem sok lesz. ToyotaClub fórumán gyakran vannak eladó T22-k, ott a klubtagok vacak kocsit nem hirdetnek, azok megvigyázott autók.


A háromból ha nekem 500.000-ból holnap kocsit kéne vennem, Megane-t vennék.

2017. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!