Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagyképű dolog...

Szerintetek nagyképű dolog kielőzni a kocsisort az út melletti "terepen"?

Figyelt kérdés

Tegnap gondolkodtam ezen.


Suvom van,(Grand cherokee), tegnap volt egy dugó, két autó összekoccant, emiatt sokat kellett várni és dugó alakult ki.Viszont az út mellett simán kilehetett volna előzni a sort.

Meg amúgy is, ritkán használom ki a négykerékmeghajtás előnyeit, ez egy ilyen alkalom lett volna.



2017. júl. 29. 15:36
 1/6 anonim válasza:
35%
Szerintem nyugodtan előzz ilyenkor
2017. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tilos,akkor szabad.

De mivel nem térsz ki rá hol voltál,ezért senki nem fog érdemben válaszolni

2017. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy hallottam valaki tegnap az M5-ösön lévő dugót a leállósáv melletti füves részen árkon bokron át kerülte ki - egy X6-os BMWvel :D


Egy Uazzal én sem állnék sorba, mennék tökön-babon keresztül :D

2017. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Csak nyugodtan. Remélem, van fedélzeti kamerád, és majd felteszed youtube-ra, ahogy a susnyásban lévő fél méter mély gödörben elakad az egyik kerék, a cserkó megborul és jobb esetben az árokba, rosszab esetben a kocsisorba csapódik.
2017. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha le tudnék térni, majd vissza is tudnék jönni az aszfaltra úgy, hogy ne verjem oda az alját, vagy ilyesmi, akkor minden további nélkül. Ezt nem tiltja semmi, olyan, mintha egy másik úton mennél, nincs belőle semmi.
2017. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Összkerék hegyvidéken hóban sárban hasznos,semmi előnyét nem tapasztaltad volna földúton.
2017. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!