Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? Mazda 6,...

Mi lehet a gond? Mazda 6, olajnyomas stb.

Figyelt kérdés
Az ugy kezdodott, hogy surubb olajat tett a szerelo, mert egy ev alatt megevett egy litert. Ra par hetre elkezdett villogni, majd vilagitani az olajnyomas lampa... pumpa, erzekelo stb minden kicserelve. Meg surubb olaj... amit ozinten nem ertek... de hat a szervizes tudja. Es persze megint villog az olajnyomasjelzo. Most huvosebb idoben abszolut nem, de tegnap ota ismet vilagit, de nem allandoan... senki nem tud semmit, hetfon visszuk masik szervizbe.. de ez mar orulet, hogy nem birnak rajonni mi lehet a gond. Hozzateszem, kb ugyanez van az airbaggel mar egy ideje, de ugy vettuk eszre, hogy csak akkor villog, ha a fiunk a gyerekulesben ul... valamint a motor jele is ... az auto 2004-es, tehat mar tul sokat nem szeretnek bele invesztalni. Az olajnyomast mertek, minden rendben volt. De mivel altalaban menet kozben villan be a lampa, olyankor nem tudtak meg lemerni... (2l dizel...) esetleg valakinek valami otlete???
2017. júl. 29. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ostobaság (sőt káros) sűrűbb olajat tenni bele.

Inkább lesz ez elektromos probléma.

De úgyis viszed szerelőhöz, értelmetlen lenne itt találgatni.

2017. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sűrűbb olaj csak időszakos megoldás (hosszabb idő után csak drágább lehet a javítás) illetve meg kellett volna találni az olajfogyás okát, lehet a turbó már engedi egy kicsit stb...

Olaj szondákat néztétek?

2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat most ugy vagyok, hogy mar nem tudom mi lett megnezve, kicserelve... kivancsi vagyok mit mond a masik szerelo...
2017. júl. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!