Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányan jártok 125ccm-es...

Hányan jártok 125ccm-es motorral,50-es papírokkal? Részletek érdekelnének! PL:.

Figyelt kérdés
milyen távon használjátok ? Igazoltattak-e már vele , és nem szívótak-e a rendőrök ? És egyébb tapasztalatokat szeretnék kérni , előre is köszi .
2010. máj. 23. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
bár nekem tényleg 50esem van, de én is elgondolkodtam a 125/50en.. hát már az első héten jól jártam hogy nem trükköztem! rögtön leállítottak igazoltatni mert viszonylag nagytestű a motor és nem hitték el hogy 50es (suzuki rmx) ott nézegették, majdnem beküldték átvizsgálásra. na ha akkor 125ös lett volna akkor szívás.. viszont ha pl robogóba gondolkodsz, annál nehezebb leszűrni szerintem, azt sokan csinálják felénk. gondold át! :)
2010. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ! Valóban robogóban gondolkodom , de tényleg azt tartom rizikósnak ha beküldik.
2010. máj. 23. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
én 125ös robogóval járok, a lényeg h olyat válassz ami kistestű, és a fene se gondolná h 25ös, nekem is olyan van 1 éve, kb 4000 km van benne, de nem állítottak még meg, nemis szoktam ezen aggódni, ha megállítanának sztem akkorse aggódnék h beküldik vizsgálatra
2010. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó , ha beküldenek átvizsgálásra sztem aggódhatsz nem is kicsit , ugyan is ott pontosan megmondják mekkora a motor nem csak úgy ránézésre....

Ha elkapnak hamis papírral és ki is derül :

hamis papírok -okirathamisítás (börtönnel büntethetik , +eltiltanak a vezetéstől akár 2 évre is , mivel nincs jogsid 125-re)

hamis papírok->50-es re fizeted a biztosítást->jól megbirságolnak emiatt , + kifizettetik visszamenőleg a 125-re való biztosítás különbözetét.(sztem 100 alatt nem úszod meg)

Ha neked ennek ellenére is megéri , akkor vedd meg , engem nem különösebben izgat.És hidd el , ha a lagkisebb gyanú is felmerül a rendőrben h az nem 50-es hanem nagyobb , elküldi a motort bevizsgáltatni.Manapság nagyon ellenőrzik a motorosokat , pont emiatt h sokan jogsi nélkül vezetnek.

2010. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fél évet jártam így, de inkább eladtam, nem éri meg kockáztatni :)

igaz most 150-es robival járkálok, de ezen nem lehet észre venni sztem

2010. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy van már olyan mérőműszerük,hogy helyben megálapitják.A kipufogón keresztűl.(sajnos)
2010. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:20-as

Hogyan állapítják meg a csövön keresztül a hengerűrtartalmat?Ez érdekes lehet....

2010. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy h mennyit kipufogógézt bocsát ki (gondolom) , más tippem nincs :P

De nem is tudják pontosan megállapítani és nem is a pontosság a cél csak ha picit is felmerül a gyanu hogy az nem 50-es , akkor elküldik átvizsgálásra és ott tuti h lebukik az illető.

2010. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hamis papírok,haveromé a verda,ő azt mondta,hogy 50 cm3-is.Arra meg nem kell papir:D
2010. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!