Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cayenne használtan?

Cayenne használtan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy nagyon szép használt 2005-ös Cayenne Turbot.

Egész jókat hallottam a kocsiról, a főnökömnek volt is ilyen, abszolút megelégedéssel használta.


Most tartok ott, hogy meg tudom magamnak engedni egy ilyen autó fenntartását, hogy tankoljam, hogy fenntartsam, hogy ne remegjek a kiadásokon az autóval kapcsolatban.

Ki tudja lesz-e a közeljövőben ilyen lehetőségem, vagy mire lenne, az ilyen belsőégésű autókkal lehet már emberiség elleni bűncselekmény lesz közlekedni.


Nem akarom megmutatni hogy ki a Jani a telepen, a méreteimre sincsenek panaszok, meg nem is csajozni kell, mert van már párom. Csupán élvezni a luxust, kényelmet, a gyönyörű hangot, és nyugisan gurulni. Napi használatra ott a mostani Focusom, a bringám és a metró.


Kérdésem, hogy van-e valamilyen komoly hibája ezeknek az autóknak a rossz tulajon kívül, és Ti hogy viszonyultok ahhoz, aki ilyennel jár? Nem akarok kinézett lenni, se telepi gengszternek tűnni. Magamnak akarom beteljesíteni egy régi vágyam.



2017. júl. 31. 21:39
 1/5 crudy ***** válasza:
Sajnos az autorol nem tudok nyilatkozni de kulturalt embernek tartom magam es addig nem itelek el senkit az utakon amig teljesn normalisan kozlekedik. Na nem vagyok vak, az audi, bmw, regi honda tenyleg valahogy kihozza az emberbol mig nagy merciket altalaban a kulso savban latok meltosagteljesen haladni illetve en is bmws vagyok es mindig indexelek es megadom az elsobseget. Nagy, eros, draga autoval is lehet kulturalt lenni. Ha tudod magadrol h ilyen vagy akkor csak batoritalak. Egyebkent minden auto erdekel de a porschekhoz nem ertek viszont ha szoporollerek lennenek mar hallottam volna rola valamit. Ha te se ertesz hozza akkor nezz korbe h az ar nem e gyanus, ha valamiert tul jonak tunik, en nem ajanlom. Elpusztithatatlan auto nincs a raba ota.
2017. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak ahogy írtad miért kérdezed hogy mi baja lehet ?

Logikusan pár egyedi dolog lehet benne de alapvetően egy Volkswagen tourareg vagy hogy hívják azt a terepjárónak nem nevezhető vackot

.


Engem nem zavar Mind1 mivel ki jár. fel se tűnik szerintem egy ocsmány jármű gyakorlatilag egy atemblrmazo

2017. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vacak touchscreen. Szóval vedd meg ha tetszik neked egy ilyen valami mert mind1 ki mit mond.
2017. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én simán megvenném, csakhogy ez az autó már 12 éves, viszont még mindig biztos nagyon drága. Ennyi pénzért jóval fiatalabb Audit kaphatsz például, akár Q7-est is.
2017. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2-es válaszoló: Mert nyilván nem akarok felülni én sem a szopórollerre, egy pár százezres javítás nem esik jól, de nem akkora gond, de több milliókat nem akarok egyszerre beletolni a kocsiba. Főleg hogy egy lakásértékesítő iroda fog pályázni minden milliómra és eladható belső szervemre a következő 15 évben, szaros 93 négyzetméterért.

Kultúrált embernek tartom magam, eddig is szabályosan közlekedtem, ezután is úgy fogok, akármi van alattam. Sajnos sokan ilyen autókkal és az ezekkel való lenéző szarok mindenre meg mindenkire kompenzálnak dolgokat, erről nem tehet senki aki komolyabb autót hajt.

Ha veszek egy Civicet, azzal is ugyanúgy ki tudnak nézni mint máshol egy Porschéval.

2017. aug. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!