Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet egy régi Suzukit így...

Lehet egy régi Suzukit így fejleszteni?

Figyelt kérdés

Lehet beszerelni elektromos ablakemelőt meg távirányítós központizárat egy 99-es Swiftbe ha eredetileg nem volt benne?


Fapados Swift, központizár van benne, de nem távirányítos, az ablakemelő meg ,,kèzi"


Lehet beszerelni távirányítót a központi zárra illetve elektromos ablakemelőt? Ha igen, mi kell hozzá?



2017. júl. 31. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy "kismaszekba" lehetséges de ha van facebookod keress rá a Suzuki szakik csoportra és ott érdemibb választ fogsz kapni a kérdéseidre.
2017. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt a fajta Swiftet is szerelték elektromos ablakkal, szóval kell bele a motoros ablakemelő szerkezet, amit be tudsz szerezni bontóból. Kell hozzá a kapcsolója is, gondolom az autóban amiből kiszedik az is van, legfeljebb ajtókárpittal együtt megveszed. Sőt, úgy is lenne célszerű, mert a tekerő helyén fog maradni egy lyuk rajta.

Hogy magán a szerkezeten kívül mi tér el a kézi és a villanyos között, azt olyan tudja megmondani, aki foglalkozott már vele. Lehet eltérő a vezetékköteg, akkor azt ki kell alakítani hozzá.


De fogadni mernék rá, hogy Swiftes fórumon már felmerült ez a kérdés, ha alaposabban keresel lehet még fotókat meg leírást is fogsz találni.


Vannak ilyen utólagos távirányító-készletek, de azzal nem biztos, hogy én foglalkoznék. Ha mégis az a szíved vágya, akkor érdemes figyelni arra, hogy hány ajtóhoz adják a készletet: ha már átépíted, akkor ne csak a 2/4 utasajtó, hanem a csomagtérfedél is menjen, igaz?


#1 - mi a fene az a "kismaszek"? :D

2017. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem utólag tettek bele távirányitót és tökéletesen működött.
2017. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Távirányítós központi zár, #2, #3:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__73..

2017. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!