Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért az ilyen emberek erőltet...

Miért az ilyen emberek erőltetik a Suzukit?

Figyelt kérdés

Sok éve kb. mindig és mindenki egyfolytában azt hajtogatja, hogy jaj, miért nem Suzukit vettem, miért nem Suzuki lesz a következő autó, stb, stb, stb.


De!


Akik ezt mondják, nekik semmi közük egy Suzukihoz.


Volvo, Opel, Ford, stb.


De amikor beszélnek róla, akkor:


"Ahhoz minden alkatrész olcsó. Abba csak tankolni kell."


Akkor ŐK, meg kb. MINDENKI miért nem járt Suzukival??????


2017. febr. 22. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, mert nincs semmi presztízse. Egy igazi fapados, olcsó autóról beszélünk. Jogos a kérdés egyébként, valószínű neked azért tanácsolták, mert arra tökéletes választás lenne, amire te használnád és amennyi pénzért vennéd. Nyilván egy f astra sem egy presztízsautó,hogy a hasonló árkategóriát nézzük, de igen érezhető a különbség, mikor az ember egyikből átül a másikba.
2017. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy én most a swift második és harmadik generációjáról beszéltem elsősorban.
2017. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na igen, én is találkoztam már ilyenekkel, hogy egy adott autómárkát dicsértek, dicsőítettek, de még egyszer nem volt neki.

Suzukira főleg igaz az, amit te is leírtál. Sokan dicsérik, istenítik, de valahogy mikor a megvásárlásról van szó akkor előjön ez a "mégis inkább valami mást" típusú dolog.


Apukámnak 5 Opelje volt eddig. Nem volt mindegyik tökéletes választás, volt amire rá kellett költeni nem keveset..., de mégis azt ajánlja másoknak. Nem fanatikus, elismer más kocsikat is "jó autónak", nyitott más véleményére. Nem is értem, más hogy tud olyan autót ajánlani, amit még nem is használt.

2017. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem is egy sok éves autóm van.


De tudomásul vettem és ennek tudatában döntöttem, hogy nem minden második kocsi ilyen. Lehet, hogy többet kell alkatrész után keresgélni, stb.


De maximálisan meg vagyok vele elégedve, és bár régebbi, mint egy általános Swift, de minden benne van ami alapból kell, illetve annál több is (immo, légkondi, tempomat, elektromos tükrök, stb, stb)


Amikor bárkivel is szóba kerül, hogy egy olajszűrő vagy hengerfej tömítés vagy bármi kellett, és nem pikk-pakk jutottam hozzá, akkor jön megint az, hogy jaj, hát én annyiszor mondtam már, hogy egy Suzuki sokkal jobb lenne. (persze neki nem Suzukija van)

2017. febr. 22. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a régi 1.3-as Swift az örök mint a nyomorúság. Városba 1-2km-re beindítani, 2sarokra a boltba elmenni én is ezt ajánlanám bárkinek. Mondjuk aki már közlekedik hosszabb távokon ott már számolni kell erős kompromisszummal.
2017. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kicsit már okafogyott ez a folyamatos Suzukizás. Olyan mint a Chuck Norris viccek, vagy a "bikicsunáj"... valamikor, régen, amikor aktuális volt, még poén volt, ma már nem az.

Ma már a Suzuki autókat gyárt, autó áron. nem olcsóbb, és nem is rosszabb, mint a többi kisautó.


Ahol van rá fizetőképes kereslet, oda gyárt egy kategóriával magasabb csoportba tartozó szedánt is.


[link]


De itt, Európa szegényebb felén nem lehet eladni, mert ki venne normális autót "S"-betűvel az orrán.

2017. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ezt sajnos a nagy többség nem érti.

Csak fikáznak és bunkóskodnak.

2017. febr. 22. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok okos ember állandóan kell okoskodjon valamit, és be kell szóljon neked, hogy miért nem ezt, meg azt csináltad. Én is mikor kapom a megjegyzéseket a 3.0-ás autómra, csak mosolygok :)
2017. febr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki felteszi a kérdést, hogy mit vegyen 300-ért akkor mit ajánljunk? 95%-ban akinek ennyi pénze van annak nem azért van ennyi, mert ennyit keresett az elmúlt két hétben, hanem mert keveset keres, annyit tudott félrerakni stb.. Ajánlhatnánk neki ennyiért valami pusztulat pénztemető rozsdaboglya ex prémiumot de csak szívna vele, annak mi értelme van?


Van aki megteheti, hogy drágább kocsit vesz, többet költ fenntartásra az meg mást vesz. Nekem pl Volvom (is) van és évente eltankolom 3-4 Swift vételárát. Nyilván pénzügyileg racionálisabb döntés lenne, ha Swifttel járnék de ha van rá lehetőségem, hogy egy másik(pénztemetővel) járjak, akkor miért ne ? :D

Ha lenne annyi korpa a számlámon, akkor ezt is kilökném, és vennék egy úgy BMW F10-et :D

2017. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a rokonomnak volt egy F astraja.. ( nekem regebbi Suzukim van ).

Hat gyulolte az astrat, rengeteged rakoltott, es durvan ette a rozsda. (Pedig nem volt benne sok km. )

Vezette o is a Suzukimat, o is dicserte, es tetszett neki. Viszont kisgyermeke van, es a regebbi Swiftnek a torestesztjet sokan fikazzak (habar ebbe vitaba tudnek szallni, mert nem egy Suzukis ismerosom koccant es borult vele).

Most lecserelte egy fordra, az meg nagyon sokat zabal, azzal most az a gondja.


Nekem lassan 7eve van meg a kis Suzim, a kopo alkatreszeken kivul nem nagyon volt vele gond, nem hagyott soha se cserben, es az elozo tulajat sem. -> rokonome volt, szoval tudom az auto multjat. :)


Ha panaszkodsz, hogy a mostani autot sokat eszik, vagy nehez hozza alkatreseket szerezni-es dragak, en csak akkor tudom elkepzelni, hogy ugy ajanlanak suzukit, hisz ezek az autok tenyleg keveset esznek.

2017. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!