Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A vagy B autónál mit...

Menjapi kérdése:

Mercedes A vagy B autónál mit jelent a "német kiadás"? Miben különbözhet a Németországban forgalomba helyezett autó a nálunk forgalomba helyezettől?

Figyelt kérdés

#autó #német #Mercedes #forgalomba helyezés.
2017. aug. 1. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal ezeket csak Magyarországon gyártják, úgyhogy azt kizárnám, hogy németországi gyártásra utal. Jó lenne tudni, hogy hol olvastad ezt a "német kiadás" szöveget. Mert ha csak egy apróhirdetésben, akkor jelenthet bármit, amit a nepper gondol. Legvalószínűbb az, hogy a német piacra (nem csak oda persze) más felszereltséggel készül az autó, ami nem csak azt jelenti, hogy gazdagabb a felszereltsége, hanem jelenthet nagyobb kapacitású akkumulátort például, meg egy sor olyan dolgot, amit egyébként észre sem veszel, de mégis jobb tőle. De ez csak tipp, általánosságban tudom, hogy vannak ilyenek. Hogy ez esetben mit jelent, azt nem tudom megmondani.
2017. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Ezt amigy miert kell fél óránként megkérdezni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__87..

2017. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a "német kiadás" azt jelenti, hogy Németországban lett gyártva. A-s merciket pl Rastattban gyártanak. Az én Ford focusom pl "német kiadás", mert ott gyártották, a nejem Ford Focusa pedig "spanyol kiadás" mert azt meg ott, sógorom Mondeoját pedig Belgiumban. Szerintem ezt jelentheti.
2017. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!