Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mtd benzines fűnyíró nem...

Mtd benzines fűnyíró nem indul, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tudom nem autó, de motor van rajta.

Úgy indul be ha folyamatosan nyomkodom a szivató gombot, ha abba hagyom akkor leáll. Karburátor kitisztítva,gyertya új,üzemanyag van benne. Mi lehet a probléma és hogyan tudnám megoldani? Már nagy a fű és nem bírom így levágni :D



2017. aug. 1. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem szív fals levegőt valahol?

Annak elég vacak a szívótorka, gagyi műanyag.

Vagy a regulátora nem jó, kevés gázt ad neki.

2017. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2017. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Utolsó én kérdésem az :D én tettem bele a sajátomba de az indul am
2017. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lányom van, de ő nem öntött bele és én sem :D
2017. aug. 1. 23:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent a karbi tisztitva, mert ez egyertelmuen fofuvoka problemara utal. A masik a ha szetszeded a karbit akkor a membrant erdemes alaposan megvizsgalni, es lehetoleg cserelni. Ha fahlsot sziva akkor egybugyan megy felporog, vagy ingadozik a fordulat. A masik a fordulatszam szabalyzo rugojat jo helyre akasztottad be?
2017. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy: milyen motor van rajta?

Briggs, Tecumseh, vagy Thorx?

Melyik típus? Ha úgy tetszik, hány LE-s?

2017. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Briggs Sprint szeria van rajta, nem hinnem I/C lenne. A tecumseh meg mar vagy 10 eve csodbe ment.
2017. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez egy thorx 2,3 lóerős motorral. Ma megint próbálkoztam.Karburátort kitisztítottam, a fúvókát is. A tankot leszereltem kitisztítottam. Az üzemanyagcsőnek semmi baja,nincs rajta repedés.Szikra van.


Beindul, de le is áll ha nem nyomkodjuk folyamatosan a szivatógombot.

2017. aug. 3. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, nem zár valamelyik szelep, vagy a gyűrűk szétkoptak már, nincs kompresszió.
2017. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es!

I/C változatból nincs pumpás.

A Tecumseh köszöni szépen jól van!

A retró jegyében visszatértek az 1956 elött használt Lauson márkanévhez a kismotorjaiknál. Legközelebb a söreiről híres Ceske Budejovicében tekinthetsz meg Lauson motorgyárat. Fűnyírótraktorok még mindig kizárólagosan Tecumseh hajtóművekkel készülnek. Hűtő/klíma kompresszor belsejében 99,99% esélyel találsz indián fejet.

2017. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!