Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért áll le beindulást...

Miért áll le beindulást követően egyből a Briggs motoros fűnyíróm?

Figyelt kérdés

Nyomkodok neki benzint, beindul nagy füsttel, de azonnal le is áll.. ezt akárhányszor eljátszhatom, minden alkalommal ugyanez. Az utolsó vágáskor, mikor még ment indult gond nélkül, csak minden leállásnál nagy füstöt dobott. A probléma videón is:


https://www.youtube.com/watch?v=zVUdXb-GY7g



2017. jún. 30. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg gyűrű törés okozza.
2017. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben már voltam 2×.

Első: a légszűrőt ellenőrizd!!!

S ha kell kompresszorozd ki, vagy csere

2017. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam levegőszűrő nélkül is egyből, hátha azon keresztül nem kap elég levegőt, de nem oldotta meg a problémát. Én is a gyűrűtörést vagy hasonló problémát sejtek.
2017. júl. 1. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Akkor füstölhet,ha olaj kerülhet a dugattyu fölé ,és ez el ég .Lehet ez az olajlehúzó gyürü nagy méretü kopásától is .Esetleg nem cseréltél olajat,és túl magas a nivó színt .

Vedd ki a gyertyát,nézzed meg mennyire olajos .Igy megrángatni,köpje ki ha van bent. Úgye biztos nem keveréket tankoltál bele .Ahol több kisgép is van,ez is megeshet .

Esetleg a tankból az üzemanyagot,is teljesen lecserélném .

Sok hiba lehetőség adódhat,esetleg egy elveszett csavar a karbulátortól .

2017. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előtte ment gond nélkül. Az olaj friss, megfelelő mennyiségben. Az 1:40-es keveréktől nem állna meg és közel sem füstölne ennyire :) A karbit is megnéztem, gyertyát is pucoltam.. Valószínűleg a dugónál lesz tényleg valami probléma.
2017. júl. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!