Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak hogy ne kapkodja...

Mit csináljak hogy ne kapkodjak/idegeskedjek vezetés közben?

Figyelt kérdés
Eddig egy kissebb városban tanultam vezetni most az oktatóm elvitt egy nagyobb városba (ahol vizsgázni is fogok) és ideges vagyok, görcsölök, kapkodok, nem figyelek oda. Mit csináljak? próbáltam energiaitallal de semmi nincs semmi ötletem nem bírok nyugodt maradni és emiatt elfelejtek Váltani, Gázt nyomni, irányjelzőt használni, körűlnézni. segítsetek!!

2017. aug. 3. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg attol megnyugszol.
2017. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húú, mikor én tanultam vezetni... Régi szép idők :D


4 éve van jogsim, 2 autóm is van, meg utánfutóm is, napi rutinná vált, ha be kell ülni és menni kell valahová.


Nem is tudom, hogy én már hogyan győztem le a félelmet, azt hiszem csak elmúlt a rutin megszerzésével.

2017. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem újra a motorozást. Kellett 1000 km hogy remegés nélkül vezessek. Most úgy döntök a kanyarban mint állat.
2017. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk az energia ital és a kávé inkább árt, mint használ.

Menj lassabban, ha kell és gyakorolj.

2017. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!