Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maradjak a Swiftnél vagy...

Maradjak a Swiftnél vagy vegyek benzin-gázos autót, vagy dízelt?

Figyelt kérdés

Ha sikerül a pályázatom ( munka) naponta 120km-re lesz a cég ahová be kellene járnom. Tömegközlekedés nem megoldott sajna, egy kis faluba lakok ahol alig van busz, reggel 5-kor jönne és arra is 4-kmt kéne sétálnom, majd átszállás és 7 percen múlna az is ha kifogunk pont a pályaudvar közelében egy sorompót mehetek is haza. Plusz a tél...


Autóval kellene megoldani, Swiftem nyáron 5-6 litert eszik ( ez normális ) télen meg 7 litert.


Gázos autót néztem, azt írták 1100ft/100km nagyon csábító.


Dízel meg gondolom még olcsóbb.


Ha vásárlásra kerülne a sor a keret max. 300 ezer.


Mit tennétek ?


2017. aug. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
300ezerért dízel rizikós, de ekkora távra biztos nem vennék benzinest. Amúgy napi 120 km nem lesz sétagalopp, nem fogod sokáig bírni, ha nem költözöl közelebb...
2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy megbízható, viszonylag takarékos autód, tartsd meg. 300 ezerből nagyon lutri, hogy mit veszel. 11 forintos kilométer, nem tudom, hogy jön ki a gázosnál. A benzinhez képest jelentősen magasabb fogyasztással kell számolni.
2017. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis HDI-s 206-os... Bár szerintem abból 300-ból nem találsz normálisat, de 4 literrel kényelmesen el lehet vele járni.
2017. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

206-os HDI motorral az tényleg jó ötlet, de 500 alatt abból nem kapsz normálisat.

Ha a Swiftet eladod akkor nem tudod hozzátenni a pénzhez? Mert úgy kijönne.

2017. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Swift nem az én nevemen van, a család egyik kedvenc autója, nem adnám el és el sem adhatnám :)


Citroen Saxo az valami 3.5 litert fogyaszt, az jó lehet ?

2017. aug. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!