Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vesznek át valahol gázos...

Vesznek át valahol gázos roncsautót?

Figyelt kérdés
Méhben átveszik vagy hol? elsősorban Nógrád megye érdekelne ,de ami a közelben van is jó.

2017. aug. 6. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Papírja van?
2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindene van most fog lejárni a műszaki 18.-án ,működik is ,de már nem műszakiztatjuk.
2017. aug. 7. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem barmelyik bontoban beveszik, ha nem kersz erte sokat, vagy penzt (attol fugg mennyire serult).
2017. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor persze bontóba. Más lehetőséged nincs is, mert csak úgy vonathatod ki a forgalomból.
2017. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gázosat is lehet oda vinni? Lpg
2017. aug. 9. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ingyen még a sz@rt is beveszik.. :D

De ha ennyire ketelkedsz, miert nem irsz nekik egy e-mailt, vagy hivod fel oket?

2017. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mert ha tudnám nem itt kérdezném :P
2017. aug. 9. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Azert azt hozzatennem, ha nem serult nagyon a kasztni, vagy nem rossz a motor/valto, eloszor arajanlatot kerj, mennyit adnanak erte. Altalaban a legtobb bontoba fizetnek az autokert, meg ha keveset is, de az is valami (szerintem).
2017. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Google-ba beirod, hogy Nógrád megye autóbontó, szerintem kiad párat elerhetoseggel. Kuldesz kepet az autorol, infokat, es kersz arajanlatot. Legfeljebb azt mondjak nem adnak erte semmit, ingyen elviszik ha akarod.
2017. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!