Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autóknak...

Szerintetek melyik autóknak van a legszebb belsőterük?

Figyelt kérdés

Elég egy márka és típus. De egy két mondatnak örülnék, hogy miért.


Nekem az Audi tetszik. Főleg az új A4, A5 és A6. Az A7 inkább már A8-ra hasonlít. A kisebb autók belsőtere soha nem jött be igazán.


2017. aug. 7. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez: [link]


Mert letisztult. Az ezer gomb - szovjet rakétaindító állomás típusú műszerfalak nem igazán jönnek be.

A kijelző nem lent a tökömnél van, így nem kell messzire elvinni a tekintetet vezetés közben.

Szép így ahogy van.

És egy elérhető autóban található, nem egy több tízmilliós prémiumban.

2017. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez az Opel tényleg szép.

Még az Audikhoz elfelejtettem, hogy a digitális műszerfal a kedvencem, a kicsi elktromos automata váltókar, MMI gomjai kéznél vannak és maga az egész egyszerű forma.

2017. aug. 7. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően az olasz kocsik belseje jön be. Az Alfák belseje hagyományosan nagyon tetszik, a Giulia meg pláne. Hú, ha megengedhetném magamnak, már rég egy ilyennel járnék. :)


De a Fiat 124 Spider is nagyon bejövős belső térrel rendelkezik.

2017. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Audi párti vagyok nagyon, beismerem, de tényleg nekik van a legszebb belterük. És ezt nem én mondom, hanem a szakújságírók is, meg úgy általában mindenki, akinek van összehasonlítási alapja. Ergonómiában, letisztultságban, anyaghasználatban a legjobb már jó ideje. Pontos modellt nem tudok mondani, mert az A3-tól az A8-ig hasonló mind.
2017. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2017. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon bejön (kívül-belül)


[link]

2017. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
"Az ezer gomb - szovjet rakétaindító állomás típusú műszerfalak nem igazán jönnek be." és belinkel egy Insigniát XD Hát ebben pont, hogy qrva sok a gomb még mindig (jó az elődhöz képest jobb lett...) és szerintem nem letisztult, azokkal az ívekkel középen. SZERINTEM.
2017. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amelyikre vigyáznak.

De tényleg: láttam már tanult-, kevésbé tanult-, egyáltalán nem tanult ember autóját, de rengetegnek dágvány volt a beltere.

Amúgy ha egy gyárilag új autót vennénk alapul, akkor a régiek közül a Skoda Fabia magasabb felszereltségűjének volt sokáig szép a beltere, majd utána követte a VW Polo, majd a Skoda egyenarc kialakítása után az összesnek elfogadható lett.

2017. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"és belinkel egy Insigniát XD"


Ezzel jól jellemezted magad! Ennyit értesz hozzá. Semmilyen Insigniát nem linkeltem be.

2017. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja bocs nagyon mellé lőttem XD a képen tényleg egy asztma K van. Igazából sajnos ültem is már benne, csak tegnap elgépeltem és itt nem lehet szerkeszteni.

De ettől függetlenül sok az a gomb még mindig, mind1, hogy Insignia vagy asztma. :)

2017. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!