Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba lehet utólag "mobil"...

Autóba lehet utólag "mobil" rádióantennát szerelni?

Figyelt kérdés
Az autómról az előző gazdája le vette az antennát, aminek a helyét falazta is, fúrni-faragni meg nem akarok. Lehet valahol venni ilyen "mobil" antenna szerűséget, aminek a kábele bentről jön, és ha úgy van kedvem mondjuk kirakom az ablakhoz az antennát, vagy valahogy meg lehet oldani a dolgot?
2017. aug. 7. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az újabb autókban nincs is tetőantenna, a szélvédőn van egy csík, az szolgáltatja a vételt a rádió számára. Szerintem a belső megoldás nem szép és hosszú távon idegesítő is, én mindenképp a kinti antennát részesítem előnyben, már ha szeretnél rádiózni... Egyre jobban feledésbe merül, mert helyüket az FM-transzmitter, USB pendrive és kártyaolvasós autórádiók veszik át.
2017. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza az eredeti állapotot, mert annál csak rosszabb vételt tudsz elérni gányolással!
2017. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!