Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy szoktatok rendelni...

Ti hogy szoktatok rendelni autós dolgokat internetről? pl. kipufogó, lökhárító stb. ami nem kis dolgok?

Figyelt kérdés
Otthonra ugyanúgy kihozzák? és ha nincs otthon senki akkor hogy veszem át? elviszik postára?

2017. aug. 9. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Elviszik a legközelebbik postához és kapok majd levelet hogy oda el kell mennem és ott vehetem át?

Annyira még nem értek az ilyen dolgokhoz.

2017. aug. 9. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Futár viszi általában.

Nem postára megy, hanem téged hív, hogy mikor fog érkezni. Akkor valakinek illő otthon lenni 2-3 próbálkozást szoktak tenni, utána szerintem feláras a dolog.


Amit lehet személyesen hozok el inkább

2017. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja értem, oké. Köszi szépen!!
2017. aug. 9. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:

De egy kis rugalmassággal meg tudod oldani, mert valakit megbizol hogy átvegye helyetted.

De általában előre értesitenek hogy például KEDDEN fogják vinni. Tehát valaki csak ott tud lenni.

2017. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen nagyobb, illetve értékes dolgokat én inkább nem rendelem sehonnan, hanem személyesen veszem meg üzletből. Az a biztos.
2017. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor pl. tuning lökhárítót hol lehet személyesen megnézni? mert az ilyeneket általában úgy rendelik meg és utána lehet csak megnézni, vagyis akkor már meg kell venned elvileg.

Vagy ami már készletben van, akkor az esetleg max gyári és nem tuning lökös, ez a baj :/

Nem találok sehol olyat amit akarok, csak interneten :/

2017. aug. 9. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor leginkább autón lehet megnézni.

Ha leírnád milyen kocsi, milyen lökös, könnyebb lenne.


carstyling.hu, márkatalálkozók, ilyen helyeken találhatsz olyan autót kis kereséssel amin az általad kiválasztott lökös van. Vagy Facebook, típusspecifikus rajongói csoport, tuning csapat oldala. Itt esetleg találhatsz felhasználót akinek pont ilyen van. Aztán ha normális akkor összefuthattok, hogy személyesen megnézd.

2017. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!