Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy vizsgázni...

Normális, hogy vizsgázni megyek, de rengeteg hibázom?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs különösebb érzékem a vezetéshez,műszaki ember sem vagyok. Az elején azt hittem,hogy soha nem tanulok meg vezetni,és elkönyveltem,hogy nem csak kívül vagyok szőke,belül is. Hihetetlen ugyan,de eljutottam a vizsgáig. annyira nem is vagyok veszélyes,mint az elején gondoltam.

Viszont úgy érzem 10 perc után kiszórnak a vezető ülésből,mert mindig csinálok valami hülyeséget.

Rendszeres hibám,hogy nem kapcsolom be rendesen az indexet,csak 3-at villan,és amire kanyarodom kikapcsol,azaz megbuktam. Nem áll rá a szemem a táblákra,pontosabban akkor nem tudok a táblákra figyelni,amikor éppen kanyarodom egy új utcába.

Gyakran leragadok a tükörbenézésnél,holtteret már nem ellenőrzök. Sokszor érintem a felezővonalat,a zárót,meg a forgalom elől elzárt területet.Elég lassú vagyok,parkolás,Y fordulás,de úgy a közlekedés tekintetében is.

Nagyon félek a sok idiótától is. Találkoztam már szemellenzősen előre törtető gyalogossal,a körülnézés nélkül tolató autósokkal,ajtónyitogató,kiszálló utasokkal. De az oktatóm mindig elmondja,mit tudnak még alkotni. Ezekre általában jól reagálok. De ha vizsgán is kifogok egy ilyen őrültet,az könnyen bukta.

Tisztában vagyok vele,hogy nem azért kapjuk a jogosítványt mert tudunk vezetni,hanem azért,hogy önállóan tanulhassunk,fejlődjünk tovább,de mégis úgy érzem,hogy ehhez képest nagyon magasak az elvárások.


Csak én indulok így vizsgázni,vagy más is? Esélytelen,hogy lerakom elsőre? / És nem tervezek senkit megkenni,még csak 10 Forinttal sem,mégegy mínusz pont./


2017. aug. 9. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek.

Oda rakják a táblákat is,

minek raknak bele tükröt, az a sok idióta,

fel festik a felező és záró vonalat is,

a sok szemellenzős gyalogos,

a sok hülye autós akik körül nézés nélkül tolatgatnak,

a kiszálló utasok, stb.

Ezeket mi a francnak találták ki, ha nem lennének neked sokkal könnyebb lenne vezetned.

De szerintem meg nincs az elő irva hogy neked kötelező levizsgáznod és autót kell vezetni.

2017. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy leírod milyen hibáid vannak, aztán a többi közlekedőt savazod kb ugyanezekért.
2017. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát kedves 1. válaszoló,ehhez inkább nem fűzök hozzá semmit...Vagy mégis.

Én nem mondtam,hogy a záróvonal,meg a tábla a hibás.Ellenkezőleg,azt mondtam,hogy ezekben én hibázom. Nem tudom nálatok ez hogy szokás,de én a zebrán is körülnézek,mielőtt átmegyek,ahol nincsen zebra,ott pedig csak akkor megyek át,ha nem jön autó/nem kell miattam fékeznie.Nem sétálgatok tolató autó mögött sem. És igen,ha valahonnét tolatok ki,akkor fokozottan figyelek,egyrészt mert tolatni nehéz és veszélyes,másrészt meg nem úgy működik a dolog,hogy akkor én most megyek,aki meg éppen jön az b*ssza meg,majd megtanul várni.


Plusz rossz hír:szeretnék levizsgázni,meg autót vezetni. ;)

2017. aug. 9. 12:02
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Én kettő dolgot írtam,ami nem a saját hibám: a gyalogos,aki tesz magasról az autósokra,meg az autós,aki tesz magasról a többi autósra,pl. tolatás. Szerintem nem írtam,hogy én gyalogosként megyek keresztül mindenen,ami az utamba áll,és azt sem,hogy nem vagyok tekintettel a többiekre. De javíts ki ha tévedek
2017. aug. 9. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Több millió nő és férfi rakta már le a jogosítványt és használja napi szinten az ott tanultakat.

Te úgy érzed, hogy nem tudod elérni ezt a szintet? Kevesebbnek tartod magad másoknál?

Ha nem, akkor szedd össze magad, tanuld meg amit kell és tedd le a vizsgát! ;)

2017. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Normális, hogy vizsgázni megyek, de rengeteg hibázom?"


*rengeteget

Újabb hiba XD


Nade viccet félretéve- beleolvastam a monológodba,túldimenzionálod ezt az egészet,rágörcsölsz.

Tény,hogy sok a marha az utakon a 86 éves Józsibácsitól kezdve-akinek 5 másodperc a reakcióideje-az anyataxikon át a fiatal kis Alonso imitátorokig.

Tedd félre az énképmínuszodat,csak úgy fog menni ha hiszel benne,mert ha ráparázol akkor be is vonzod a bajt.

2017. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg elégé parázok,de ha úgy állok hozzá,hogy nem lesz meg,akkor nem koppanhatok akkorát,nem?? Ha úgy ülök be az autóba,hogy jogsim lesz,akkor nagyon csalódott leszek,ha az 5. perc után félreállítanak.
2017. aug. 9. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, vb és helyzetfüggő az egész.


Én első két alkalommal úgy mentem, hogy nagyon görcsöltem, hogy meg kell lennie. Nem lett meg.

Harmadikra már csak úgy elmentem, hogy "áh, úgyse sikerül". És valahogy meglett.


Szóval ne nagyon izgulj rá, ha sikerül sikerül, ha nem sikerül, akkor mész legközelebb is.

2017. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!