Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kressz vizsgára menyit kell...

Kressz vizsgára menyit kell várni?

Figyelt kérdés
Pontossan 67 napja fizettem 50.000ft kresz vizsgára,De eddig se hivott senki,Hivta őket töbször,Az mondják hogx sokan vannak,Et mindenkivel igy megy ?

2017. aug. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 50 ezret fizettél KRESZ vizsgára akkor jól át lettél b.a5zva.. 4000 ft az ára ha jól emlékszem.
2017. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na az durva barátom épp most vizsgázik másodjára és 4600-ft-ba került, na de oké hogy nem hivnak föl, de probáltad te őket hívni hogy mivan már?
2017. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En kulfoldi alampolgar vagyok,Hanositani kell a jogsimat,Kaptam egy paprit a visegradi uti irodabol,Kressz es gyakorlati vizsgat kell tennem,Be mentem egy iskolaba es mondtak 25 ezerbe kerul,De 50 ezret kell fizetni elore....


Hivtam oket ketszer,Azt mondtak sok a kinai es kulfoldi ,Azert kell varnom...



Ez normal ?

2017. aug. 10. 01:08
 4/4 Klanwarrior válasza:

"mondtak 25 ezerbe kerul,De 50 ezret kell fizetni elore.... "


Na jó, én itt kiégtem. :D

Tegyék át a kérdést a Humor kategóriába!

2017. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!