Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgára melyik...

Forgalmi vizsgára melyik autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és még sosem voltam forgalmi vizsgán, az autókat se nagyon ismerem.


Ezek közül kell választanom:


Ford Fusion (diesel)


Ford Focus (benzin)


Toyota Yaris (diesel), Toyota Corolla (benzin), Toyota Corolla (diesel)


Fiat Punto (benzin), Fiat Punto (diesel)


Suzuki Swift (benzin), Suzuki Liana (benzin), Suzuki Ignis (benzin), Suzuki Sx4 (benzin), Suzuki Ex Splash (benzin)


Hyundai Tb-Get (diesel)


Opel Astra (diesel)


Renault Megane (diesel)


2017. júl. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Vizsgára? Azt amelyiken tanultál!

Vagy még csak most kezdenéd? Akkor én mindenképpen egy benzinest választanék. Ha dieselen tanulsz, akkor utána tuti le fogsz fulladni, ha benzinest kell vezetned :D

Én a Focust választanám.

De egyébként oktatót érdemes választani, nem autót.

2017. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Suzuki Splash
2017. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csak az Opel!
2017. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: Igen még csak most kezdem, köszi a tippet :D Akkor szerintem a Focus lesz.
2017. júl. 28. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben van választási lehetőséged, oktatót válassz, ne autót!

Ehhez persze ismerősöktől kell érdeklődni, akik ismerik is a lehetséges oktatókat.

Egy jó oktató nagyon sokat tud segíteni, egy rossz meg rövid idő alatt elveszi a kedved még a vezetéstől is, de minimum elkedvetlenít.

2017. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Az oktató legyen jó.

2. A lehető legnagyobb benzines autót, mert utána a többi már fittyfa..., míg ha egy törpe dízellel tanulsz, aztán beülsz a nagypapád Skoda 120-ba, akkor meghalsz.

2017. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én dízelessel tanúltam, azért volt nekem jobb, mert a dízeleknek magasabb az alapjárati nyomatéka, lehetetlen volt lefulladni vele. Ez jól jött a manőverezéselnél, pl parkolás... Tehát egy kezdőnek mindenképp előny a dízel, a lefulladás veszély, és a nagy bő gázas indulások elkerűlhetők.

És most egy velem egyidős benzines autót vezetek, kicsit másabb volt a dízel után, nehezebb, de nem nagyon fulladtam le vele. Rosszabb volt megszokni, h a váltó nem olyan patent, és 1 helyett 3ba csúszott néha. De azóta már hozzászoktam a kocsihoz.

Tehát dízelest választanék, és olyan autót amiből ki lehet látni, aminek nincs meredek övvonala. Én is tanuló vagyok, csak nagyobb kategóriában...

2017. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
m5 bmw
2017. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!