Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma volt 16 óra vezetésem és...

Ma volt 16 óra vezetésem és az oktató azt mondta reménytelen esett vagyok és már feladná legszívesebben nem tanítana mit tegyek akkor adjam fel?

Figyelt kérdés
hiába próbálom de sajnos nem megy béna vagyok pedig próbálok figyelni de ma amit az oktatóm mondott el vette a kedvemet egésztől :(
2017. aug. 10. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán mondanak ilyent ok nélkül. Te hogy érzed? Benned van a hiba, vagy az oktató rossz? Mindkettő előfordulhat.
2017. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen ordibálós az oktatód?
2017. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nehogy már szívességet tegyen az oktató, hogy tanít! Válts! Olyan ember nincs, aki valamilyen szinten ne tudna megtanulni vezetni.
2017. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor hagyd ott a píbe. Te fizetsz egy szolgáltatásért, ennyi.
2017. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%

Hát azért én nem örülnék, ha olyan ember kapna jogsit akiben egyszerűen nincs tehetség a vezetéshez (sajna én is ilyen vagyok)... Attól még hogy papírt kap valaki, de a vizsgán átrugdosták, nem fog tudni vezetni, baleseteket okozhat. (Van is 2-3 ilyen ismerősöm...)


Persze, érdemes lenne több oktatót kipróbálnod, lehet vele van a gond.

2017. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Közlekedés nem játék,.ha ezt mondta az oktató, és úgy érzed van alapja, akkor hagyd...... nem kötelező a jogosítvány...
2017. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Válts oktatót. Lehet, hogy Te vagy alkalmatlan vezetésre, de az is lehet, hogy csak emberileg inkompatibilisek vagytok, azért nem tud, vagy nem is igazán akar, tanítani.
2017. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
16 óra az már több mint a fele. Gondold végig amit az oktatód mondott. Nem való mindenkinek a jogosítvány. A többi ember érdekében is gondold ezt végig pls.
2017. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oktato ezt gondolja az egy dolog, ha ugy Erzed nem megy, kerj egy Pav 4 vizsgat, ha azon atmesz akkor szellemileg es fizikailag alkalmas vagy a vezetesre. Nincs sardobalas, meg egyebek, szerintem igy korrekt, Neked is meg Neki is. Ha atmesz a vizsgan(at fogsz hidd el, nagyon jo baratom nemtudom hanyszor bukott meg a varosin, Ot elkuldtek, PAV ra, siman atment utanna a kovetkezo vizsga megvolt neki) akkor Mutasd meg az oktatonak es mond meg Neki hogy vagy valtoztat a hozzaalasan vagy PA PA
2017. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!