Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltsak oktatót?

Slash1xhun kérdése:

Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már túl vagyok 30 órán, azt mondta az oktatóm hogy lassan vizsgakész leszek. Viszont, most így 30 óra után is, el gondolkodtam rajta, hogy oktatót kellene váltanom. Szóval, ordít, nem türelmes, azt hiszi mindenki gázpedállal a talpa alatt született. Emellett, vidéki srác vagyok, és egy olyan városban vezetek, ahol a büdös életben nem jártam még. Ettől függetlenül, elvárja hogy én ismerjem a város minden zeg-zugát. Pl.: 40-es tábla, megyünk, váltok fel negyedikbe, erre elkezd ordítani, hogy mi a k...istenért váltok én fel negyedikbe, hát már voltunk erre, nem látom hogy sz.r az út? Persze, amikor hangosan gondolkodom...szokásom, hogy na, ez a kereszteződés nem belátható. Akkor meg letol, hogy ne emlékezetből vezessünk. Egyáltalán nem türelmes, a parkolás az a halálom. Ott is ha elrontom, ordítva próbálja elmagyarázni, hogy mit és hogyan kellene csinálni.

2017. júl. 3. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ilyen volt az oktatóm.Mégis mindenki őt sztárolta a városban.Mindenki nála akart vezetni tanulni.Már a végén vezetések előtti éjszaka alig tudtam aludni annyira stresszes voltam.Néha még a kormányt is verte. Utólag belegondolva lehet, hogy nem is volt rossz a módszer. Ekkora nyomás alatt megtanultam vezetni, és mindenki szerint jól vezetek.
2017. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huh ,csak nekem volt olyan oktatóm aki a világ legjobb arca?Voltak pillanatok amikor azt mondtam magamba : kiszállok és hazamegyek.

De mind jogosan.

Alapból egy nevető,viccelődő 48 éves pali,aki "ezért állunk meg a zebránál,nézd a vöröset" és csajokat néztünk ,haverkodva beszélt,de amikor kellett akkor szigorúbb volt és teljesen nyugodtan 1 centit se emelve a hangján elmondott mindent.

2017. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
Nehogy azt hidd, hogy az a normális, ha üvölt. Te fizetsz 150 000 forintot, és ezt teszi? Én kiszállnék az autóból, kirángatnám őt is, és addig ütném amíg meg nem érti.
2017. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lett volna értelme váltani, de korábban. Szerintem kérdezz rá, hogy szerinte hány órát kell még venned. Ha már csak 4-5 órát, akkor hagyd a csudába. Ha még több, mint 10 órát, akkor inkább van értelme.

Gondolj arra, hogy egy új oktató először mindent végiggyakoroltat veled, hogy lássa, mit, milyen szinten tudsz. Ezzel 2-3 óra pluszban simán elmehet, ezért ha csak kevés órád lenne hátra, akkor inkább ne válts.

2017. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsóval annyiból nem értek egyet, hogy lehet, hogy ha marad ennél akkor 20 óra után is megbukik.

De ha átmenne másikhoz akkor lehet hogy a kötelező órák alatt megtanulna mindent és elsőre sikerülni a vizsga.

2017. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!