Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik egy simson s51...

Hogy működik egy simson s51 biztosítás kötése és hol lehet az ilyeneket elintézni!?

Figyelt kérdés
Érdekelődnék, hogy működik egy simson s51 biztosítás kötése (folyamata) és hol lehet az ilyeneket elintézni, megkötni illetve milyen papírok kellenek hozzá?! Nincs még jogsim de attól lehet az én nevemre csinálni az adatokat?? Válaszokat előre is köszönöm!

#Simson #S51 #biztosítás kötés
2017. aug. 10. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztosítás.hu vagy Netrisk.hu oldalon tudod megkötni. Lehet a neveden igen ,bár jogsi nélkül drágább lesz. Adásvételi melyen szerepel motorszam stb.Te személyes adataid kb ennyi. Én 3400 fizetek egy évre .
2017. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sztem egy 3-4 hónap múlva már remélhetőleg lesz jogsim, érdemes megvárni szerinted? Köszi a választ!
2017. aug. 10. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát te tudod 😊 ha nem motorozol (márpedig ne ,mert a vizsgatól is eltilthatnak a büntetés mellett) akkor ne kösd meg . Viszont 3-4 hónap kb karácsony,úgy tudom télen nincs motor vizsga. Bár lehet változott.
2017. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdemes,miért?

Mivel addig nem közlekedhetsz vele közúton,max magán ,a forgalomtól elzárt területen.

Addig minek kötnéd?

Amint megjött a jogsid clb vagy netrisk vagy egyéb biztosító kalkulátor oldalon megkötöd és hali.

4400 ft casco-val.

2017. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébkét csak interneten lehet biztosítást kötni vagy lehet olyan hivatalnál is csinálni ahol pl személyit stb-t lehet csináltatni?
2017. aug. 10. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Érdemes lehet, ha nem akarsz majd új adásvételit írni, ugyanis ha már tied a gép, de nincs rajta kötelező, akkor a tulajdonszerzés és biztosításkötés közti időszakra fedezetlenségi díjat kell kötni, ami igen-igen drága. Tudom, mert én is így jártam.

Olvass utána ennek is!

2017. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az adásvételi és a biztosítás között is kell fizetni, majd új adásvételit csinálunk, de pszt :D
2017. aug. 10. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:

#6:

A segédmotoros kerékpárokra nincs fedezetlenségi díj!

"Olvass utána ennek is!" Mielőtt hülyeséget írsz. :)


Kérdező:

A biztosítást nem az okmányirodában, hanem - meglepő módon - valamelyik szimpatikus biztosító irodájában köthetsz!

2017. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Tudom, hogy az adásvételi és a biztosítás között is kell fizetni, majd új adásvételit csinálunk, de pszt :D"


Felesleges, lásd feljebb.

2017. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi szkúzi.

Annak idején, mikor engem akartak lehúzni, akkor még volt fedezetlenségi, nem tudtam, hogy eltörölték.

2017. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!