Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kényelmes, nagyautót...

Milyen kényelmes, nagyautót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A keretem magára az autóra 2 millió forint lenne akár külföldről is. Milyen kényelmes, közép/nagy méretű autót ajánlanátok ennyiért, amivel nincs annyi gond, mint mondjuk egy W220-as Mercivel? Persze tudom, hogy ilyen autót nem Suzuki áron lehet fenntartani, de lehetőleg csak mértékkel romoljon el. A kombinált fogyasztása pedig jó lenne, ha azért a 12-13 liter felett nem lenne. Ha nem valami presztízsmárka az sem gond.

A normális válaszokat előre is szépen köszönöm!



2017. aug. 12. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 millió környékén már kapsz elfogadható állapotú S80-as Volvot. Nem kimondottan betegágy, a z 5 hengeres benzinesek fogyasztása elfogadható, a dízeleké pedig bőven jó.
2017. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Audi a6 3.0 tdi tiptronic
2017. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még jöhetnek!
2017. aug. 12. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Mercedes W211

Sbc fékrendszer nélkül nagyon jók.

2017. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a méret fontos, a márkajelzés nem akkor nézelődhetsz a kevésbé felkapott márkájú nagy autók között pl Nissan Maxima, Toyota Camry...
2017. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

VW Passat B6-ot javasolnék, esetleg Toyota Avensis.


Mercit, BMWt, Audit annyira nem javaslom ekkora árkategóriában, mivel normális állapotút, amire nem kell költeni, ennyiért nem találsz. Persze attól függ, mennyire visel meg a szerviz költség.

2017. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Citroent felejtsd el... Csak német vagy japán autóban gondolkodj!
2017. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Utolsónak: Amúgy pedig ennyiért vannak elég jó állapotú C6-osok, vélemények alapján egész jó autók, annyi, hogy lehet pár kisebb elektronikai gond, de nekem a kényelem annyit megér.
2017. aug. 12. 22:41
 9/12 alf ***** válasza:
A "francia autók szarok" az úgy ahogy van hülyeség. NEkem több francia autóm is volt semmivel sem megbízhatatlanabbak mint a németek (az is volt). Viszont a nagy citroeneknél kényelmesebbet nehezen találsz.
2017. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
honda accord,passat,vagy esetleg megpróbálhatsz egy audi a8 d3-at.
2017. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!