Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kényelmes, nagyautót...

Milyen kényelmes, nagyautót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A keretem magára az autóra 2 millió forint lenne akár külföldről is. Milyen kényelmes, közép/nagy méretű autót ajánlanátok ennyiért, amivel nincs annyi gond, mint mondjuk egy W220-as Mercivel? Persze tudom, hogy ilyen autót nem Suzuki áron lehet fenntartani, de lehetőleg csak mértékkel romoljon el. A kombinált fogyasztása pedig jó lenne, ha azért a 12-13 liter felett nem lenne. Ha nem valami presztízsmárka az sem gond.

A normális válaszokat előre is szépen köszönöm!



2017. aug. 12. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es válaszadóval egyet értek!


A citroenek nagyon kényelmesek, c4 picasso-t és grand c4 picassot javaslom neked.


Dízel HDI-ről annyit hogy városban ne nagyon használd nem tesz jót neki, fogyasztása 5.5-6.5 körül van ismerősömék autópályán 120-140-es tempó megpakolva 5 személlyel klímával... 6 sebességes váltóval érdemes venni, ott 120-nál forog 2200-at.


A FAP tartálya 150.000 Km körül ki szokott ürülni ami problémákat okoz mivel nem tud égetni, ennek utántöltése kb 40-60k ft de utána megint jó lesz 150.000 km-ig. Valamiért a szerelők azt mondják hogy a 3-as henger porlasztója 150.000 km környékén elszáll és cserés, de csak a 3-as hengernek.... érdekes. :D :D Onnan tudod hogy ez lesz a gond, hogy gyorsításnál elkezd kopogni majd a motor.... :D :D :D


Automata váltósat nem ajánlom, egyik másik ismerősömnek is olyanja van még ha jól tudom és hajlamos bólogatni.


Elektronikáról annyit hogyha automata esőérzékelős lapáttal veszed akkor a lapátok rövidek (hiányzik 1-2cm) így az érzékelőt nem nagyon éri el és hajlamos akkor is törölni amikor már nem esik az eső. :D :D


Benzinesekből mindenképp 100 ló fölöttit vegyél hogy tudja mozgatni a kocsit. A kormánya középen fix tehát embléma nem forog amit szokni kell, de hát francia sajátosság. Egyébként pedig borzasztóan kényelmes tud lenni, ami francia sajátosság.


Ha még olcsóbb kategóriákat nézel érdemes megnézned a c8-at. :)

2017. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es:

A kérdező nagy, kényelmes autót akar. A 6 sebességes váltó alatt gondolom kézi váltóra gondolsz ami kapásból nem kényelmes. És nem tudom hogy milyen automata lehet abban de lehet hogy egy kuplungos robotizált ami egy kalap kaki.

2017. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!