Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha jogsi nélkül...

Mi történik ha jogsi nélkül motorozom? 11f

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz ez nem most volt ,3 éve 45 ezerrel kínáltak meg. Tanfolyam sem sokkal több. Elfogadtam az ajándékot,hazatoltam a motort.
2017. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megbüntetnek jól.

Akár eljárást is indíthatnak ellened mert jogilag veszélyeztetsz másokat ,tehát biróságra járkálni meg minden.

Szüleidet is előveszik,hogy nocsak,miért van a gyereknek motorja 11 évesen és miért motorozik.

Illetve eltiltanak valszeg.

Viszont motorozhatsz legálisan : magánterületen.

Minden forgalomtól elzárt magánterületen.

Tehát a tesco parkoló,kamionos parkoló nem.

Otthon a telken ,erdőben igen.

2017. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Apad kezén kattan a bilincs, mivel kikoru vagy ...plusz penz bírság.

Sztem várj meg 3 evet es tudsz motorjogsit tenni. Am kategóriában.

Jobb a békesség , hidd el!


Nekem mar A2-m van :)


20/L

2017. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vortrex ***** válasza:
49%

Ha elkapnak, akkor feljelentést tesznek ellened a rendőrök, de a végén nem lesz belőle semmi, mert 14év alatti vagy. Ha apud nevén van a motor és a szüleid "nem tudtak" róla, magyarán úgy tálalható a sztori, hogy lenyúltad apád motorját, akkor el van ejtve az egész ügy.

Felírják a motor alvázszámát és ha nincs biztosítás rajta, akkor a feljelentés napjától kiindulva, talán napi 100Ft pótlékot kell majd fizetni a biztosítónál.


Gondolom úgyse hiszitek el és lepontoztok a béka segge alá, de ez annyira piti dolog, hogy ezért senkit nem fognak meghurcolni.

2017. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked 4 es. Engem sem vettek elő ,bár én 20 voltam . Inkább szedtem össze egy kis pénzt és már B vel motorozhatok. 11 évesen viszont lehet előveszik a szülőt, rendőrtől függ gondolom.
2017. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

#Vortrex:


"Felírják a motor alvázszámát és ha nincs biztosítás rajta, akkor a feljelentés napjától kiindulva, talán napi 100Ft pótlékot kell majd fizetni a biztosítónál."


Fedezetlenségi díj, ezt a szót kerested. Bár segédmotoros kerékpárokra nincs fedezetlenségi díj.

2017. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vortrex mekkora büdös tapló vagy! Miért nemide írsz ha valami nem tetszik, miért privátban zaklatsz bunkó?
2017. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#Vortrex:


A bunkó stílusodtól eltekintve - amit privát levélben előadtál - az első mondatoddal még egyet is értek. Nekem is volt pár feljelentésem, és aztán behívták a szüleimet a gyámhivatalba (akkoriban még így nevezték a gyermekvédelmet).

2017. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!