Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni autótuningol...

Tudnátok segíteni autótuningolás terén?

Figyelt kérdés

Nemsokára vennék az opel astra G opc-t.

Gyári 200 le

Szeretnék egy ilyen chip tuningot is. meg amitől igy csattog: youtube.com/watch?v=PfjLC82FKEk

Egy ilyet kéne elvileg beszerezni: race-shop.hu/fordulatszam-szabalyozok/1138-bee-r-rev-limiter-sebesseghatarolo-launch-control-funkcioval.html


vennék komolyabb kipufogórendszert is (maximum 120000 ftért) katalizáort és középdobot elhagynám.

kovácsolt dugó,hajtókar de ez még a jövő zenéje.



2017. aug. 14. 10:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Úgy kezdődött, hogy:

-vennék astra G opc-t,

-szeretnék chip tuningot,

-ilyet kéne beszerezni...

-vennék kipufogót, kovácsolt dugót...


Na majd gyere vissza ha már a neveden van.

2017. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
havi 100k-t rááldozok akkor durvan 4-5 honap alattt meglesznek ra a dolgok
2017. aug. 19. 20:37
 23/31 anonim ***** válasza:
Ha....
2017. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
hat figyelj van hozza anyagi hatter, most mit szerenykedjek? 4 ingatlanja van szuleimnek. egyikbe épp nyaralok :))))) 40 Ha foldrol nem is mebeszelek
2017. aug. 20. 09:39
 25/31 anonim ***** válasza:
És szerinted ez kit érdekel, a lényeget még mindig nem érted, de felesleges is erőlködni, túl fiatal vagy még, hogy megértsd teljesen.
2017. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

hat figyelj, engem nem izgat mas velemenye arrol h kirohognek-e vagy sem. nem is ez volt a kerdes, ennek ellenere leirod a velemenyed, ami sztem nem sok embert erdekel.

Mondtam nem vagyok kiegett befaradt ember, valoszinuleg kinovom majd vagy 20 ev mulva :)

2017. aug. 20. 15:21
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt fel mégis mindenkitől emgkaptad az igazságot...
2017. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
hat jolvan megosztottatok a sajat igazatokat ez eddig oke de attol meg nem azt kértem. nem ez volt a kerdes.
2017. aug. 20. 17:53
 29/31 anonim ***** válasza:
Lényegében a kérdésre is ment válasz: Hülyeség ezzel foglalkozni, de ha ez nem esett le, akkor szerintem nincs mit tenni, bár az is igaz, te dolgod, te pénzed, azt kezdesz amit akarsz.
2017. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Jolvan ertem en hogy szerinted nincs ertelme kolteni erre, de en olyan valaszokat vartam amik abban segitenek, hogy hogyan tudnam fejleszteni a kocsit motor ugyileg. Nyilvan nem milliokat fogok rá kolteni, csak szemelyre szabom az autót.
2017. aug. 20. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!