Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen indokkal menjek ki...

Milyen indokkal menjek ki sötétedés után?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy sötétedés után szeretnék kimenni motorozni, mivel nincs jogsim és ilyenkor talán kisebb az esélye hogy elkap a rendőr. Mivel anyám nagyon félt pedig csak egy robogót vezetek, azt szeretnén megkérdezni tőletek, hogy milyen indokkal menjek el otthonról? 17/F

2017. aug. 14. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
"Megyek, csinálom a jogsit. Épp éjszakai vezetés lesz."
2017. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem el a jogsit. Szeptemberben fogom.
2017. aug. 14. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom te hol laksz, de nálunk (város) éjjel sokkal nagyobb az esélye, hogy lebuksz.

Tizedannyi a forgalom, de a rendőrök főleg nyáron folyamst kint vannak az utakon, és mivel alig van dolguk simán ki fognak szedni. 'Nappal szerintem kevésbé kockázatos..

2017. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 .,,.,,.,, ***** válasza:
0%
#3 nem, mert este mikor kissebb a forgalom, akkor kissebb valószínűséggel csinál valamit rosszul.
2017. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban, körbevesz minket 10km erdő.
2017. aug. 14. 22:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már hogy két település között kétszer is jött szembe rendőr és nem volt semmi, de északa soha nem találkoztam még rendőrrel.
2017. aug. 14. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Falun nappal sincs gond szerintem és ha szabályosan közlekedsz akkor a rendőr se szól hozzád. Amikor anyukád azt mondja hogy "fiam én féltelek" akkor mondjad neki hogy "ne fél telek legyél hanem egy egész telek".
2017. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leírták már előttem hogy este nem kap el kissebb eséllyel a rendőr. Azt még annyival toldanám meg hogy még rád is hívják őket a lakók mert ők most nyitott ablaknál alszanak (gondolom nem 4T fojtott robogóról van szó).


Kamuzni fölösleges, úgy is kederül hogy hülyének nézed. Értesítsd hogy te most elmész és kisétálsz. Vagy csak én indulok ki magamból.

2017. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Simson Enduro-m van, szóval nem kifejezetten hangos motor.
2017. aug. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!