Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen büntetésre számíthatok...

Milyen büntetésre számíthatok ha 17 évesen, de jogsival külföldön vezetek egy hétvégén?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár a jogsid is elvehetik!
2017. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Külföldön csak hétköznapokon lehet jogsival vezetni?
2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bevonják, ugyanis külföldön 18 alatt oylan, mintha jogsi nélkül vezetnél.
2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért érdekelt mert elmennénk egy hétvégére horvátországba, csak vonattal irreálisan drága lenne másnak meg nincs jogsija a családban.
2017. aug. 15. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátha elkapnak, akkor ugrott a jogsi.
2017. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak bünti, nem? Nem veszik el, olyan mintha nem lenne mert nem veszi figyelembe... amúgy sem szeretik a környező országban a magyarokat, szerintem hanyagold a témát. Most mondanám, hogy kiviszlek titeket meg vissza is hozlak, de kicsit komolytalan gondolat. De volt már rá példa, hogy itteni felhasználóval mentem ki segíteni venni autót, ingyen teszem mindezt, fene tudja miért, unom magam ha nem kell suliba menni.
2017. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel már a határon sem engednek át.


Mivel a személyidet elkérik, azon látni fogják, hogy nem vagy 18.

2017. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!