Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Romániából jöhet gyorshajtás...

Delete321 kérdése:

Romániából jöhet gyorshajtás birság Magyarországra?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy trafipax birságot küldenek ki Romániából hazánkba?

Ha igen,milyen összeg fölött?

Lakott területen belül 50-55-el mentem kb,de sok esetben túrtak le az útról,és ezért is nem vagyok biztos benne hogy nem léptem át sehol a megengedettet.

Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban irhatna 1-2 okos gondolatot. :)


2017. aug. 16. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de fordítva nem. Román rendszámmal itt nekem sose jött parkolás sem. Persze csekket kapok, de nincs következménye. Kb 8éve csinálom.
2017. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell,hogy Romániában nem divat lakott területen belül lassítani.

Nem lehet 50-el totyogni,mert letol a kamionos!

Menni kell a forgalommal bármennyivel is mennek!

Ahol pedig sebességet mérnek ott a szembejövők folyamatosan jeleznek!

2017. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi kettes, ezt tettem én is és lemeszeltek 65 km/h-val lakott területen.


Kérdező: úgy tudom a románok csak úgy mérnek mint errefelé 15 évvel ezelőtt. Egy ül a mérő autóban, mondja a rendszámot és megállítanak. Engem is megállítottak...

Pont ma mentem vissza Romániába befizetni, mert annyi eszük nincs hogy utalni lehessen. :(


Ettől függetlenül 2015-óta benne vannak az uniós rendszerben és már ügyészségi engedély nélkül is kérhetnek le adatokat.

2017. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72 vel bemértek.120 lej lett .adott papirokat a rendőr.bármely polg hivatalban be lehet fizetni a büntit.érdekesség kedvéért,soha nem foglalkoztak a határon velem,de akkor tudták,hogy sáros vagyok.kérték az igazolást a befizetésről
2018. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!