Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért raknak fel kamu hirdetés...

Miért raknak fel kamu hirdetést drágább kategóriájú autókról? Ez szórakozás?

Figyelt kérdés
A legnagyobb magyar hirdetői oldalon hirdet valaki egy autót. Ilyet szeretnék venni, de valószínűleg külföldről. Elég jó árban van ahhoz képest, kevés a kilóéter benne. A képen A képen külföldi rendszám volt rajta, de azt írja hogy magyar okmányos. A telefonban azt mondta hogy azért nem tud sokat az az autóról pl. hanyadik tulajdonosé, mert az elhunyt apukájáé... Érdekes volt, de elmentem tőlem 150km-re kb hogy megnézze. Nem vette fel, azóta se, más számról hívtuk akkor felvette más időpontban és mást mondott már. Ez mégis mire jó??
2017. aug. 16. 16:03
 1/8 anonim válasza:
Fogalmam sincs. Én arra tippelnék, hogy elkéti előre a pénzt, azután nem is kaptok semmit.
2017. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom elolvastad-e a leírást, de nem várt senki a megbeszélt helyszínen és nem a másik kerületbe autóztam e. Én max arra tudok gondolni hogy azt hitte kamu vagyok mert fiatalabb a hangom nagyon.


Hogy vennék úgy autót ha nem is láttam, ki se próbáltam, főleg közel 20millióért?

2017. aug. 16. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt írta az első is. Naiv vevőktől elkérik előre a vételárat, vagy annak egy részét, aztán nem lesz autó, mert soha nem is volt.
2017. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de istenem nem jött el... akkor hogy venné el a pénzt? meg melyik hülye vesz autót úgy hogy nem látta? Az már meg is érdemli szerintem. Én is adtam már foglalót de szerződést írtunk róla.
2017. aug. 16. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az autó kamu, úgy az ember is meg a cég is. Aki a pénzt átveszi. Honnan tudod hogy nem volt ott. Lehet három méterről figyelt. Aztán ránézésre nem voltál bepalizható. Ezeknek érzéke van hozzá nyugi.
2017. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig én egy 25 éves lány vagyok... Normális, felsőbb kategóriás autóval mentem Mindenesetre nem szívesen utazom a semmiért 300km-t oda vissza. Mindenesetre szánalmas.
2017. aug. 16. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak megsajnált...
2017. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu hirdetes. Tele van ezzel a net es figyelmeztetnek is ra. Elore akar penzt kerni erte. Utalassal pl. de csak foglalot. Tehat a mire jo ez? kerdesedre ez a valasz. Ha lett volna rutinod, nem autozol oda.
2017. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!