Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha aerox forralja a...

Yamaha aerox forralja a vizet. Vizpumpa frissen felujitva, polini corsa henger van rajta.5kmen berul felforralja. Es a vizpumpameghajto muanyag is megolvad. Megoldas/tippek?

Figyelt kérdés
Yamaha aerox forralja a vizet. Vizpumpa frissen felujitva, polini corsa henger van rajta. 5kmen berul felforralja. Es a vizpumpameghajto muanyag is megolvad. Megoldas/tippek?

2017. aug. 17. 17:06
 1/4 István1973zsir ***** válasza:
Van benne elég hűtőfolyadék? Le van levegőtlenítve a vízkör? A termosztát kinyit? (azaz meleg a hűtő is, amikor forralja?) Az olvadt tengely miatt rendesen hajt a vízpumpa?
2017. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, viz volt bwnne. Vizpumpameghajtot mindig csereltem. Meleg a huto is. A legtelenites menetet leirnad?(en ugy csinaltam hogx felontottel hutovizzel egy kicsit es hagytam jarni. Megint egy kicsi es igy tovabb amig tele nem lett a tartalya.)
2017. aug. 18. 18:17
 3/4 István1973zsir ***** válasza:
Igen így légteleníteni. A hűtósapkát leveszed és alapjáraton járatva megvárod, amíg nyit a termosztát/eléri az üzemi hőmérsékletet. Bugyborékolhat egy ideig de aztán ezt abba kell hagynia, akkor van kész. Ha ennek ellenére továbbra is melegszik, akkor ott más gond van. Eltömődött hűtő vagy hűtővízjárat, rossz vagy nem megfelelő vízpumpa vagy a hajtása szar. Vidd el egy szerelőhöz a kísérletezés többe fog kerülni.
2017. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvan a problema.. Hosszumenetes helyett rovidmenetes gyertyaval volt hasznalva..:/

De koszi a segitseget:D

2017. aug. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!