Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dízeles SUV-ot vegyek...

Milyen dízeles SUV-ot vegyek 4 millió forint alatt?

Figyelt kérdés

Olyan autót keresek ami mérsékelt mennyiségben alkalmas földutas használatra. Nem terepen szeretnék vele menni, csupán a terepig eljutni.

Csak dízeles motorral szerelt jöhet szóba és szeretném a vételárát 4millió forint alatt tartani. Új kocsit nem szeretnék, inkább 2010-2012es modelleket nézegettem. Amin megakadt a szemem az a Mitsubishi Outlander 2.2-es vagy a Ford Kuga 2.0-as, esetleg a Mazda CX-7 2.0 modellek.

Mennyire megbízhatóak ezek az autók? (ez lenne az egyik fő szempont) Fiat motorral sajnos most nagyon befürödtem, kell félnem a franciától? Érdemes autómatát venni ezekből vagy csak bosszúság és maradjak a kézi váltónál? Természetesen más ötletet is szívesen meghallgatok!

Válaszotok előre is köszönöm!



2017. aug. 18. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Ford Kuga-t javaslom. Megbízható autó. Váltóban pedig szerintem legyen manuális, hogyha eddig is manuális váltós kocsid volt.
2017. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Toyota Landruiser vagy Nissan X-trail ha nagy autó kell, különben Suzuki Vitara (vagy sx4-scross).
2017. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és suzuki Grand vitara is nagyon jó
2017. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Duster?
2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a három közül kéne választani, én szerintem az Outlandert választanám.
2017. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Toyota Landruiser es a Nissan X-trail sajnos már túl megy a kereten ha nézem a korukat és a futásukat is. Grand Vitarat probaltam, nekem kicsit lomha volt mondjuk az Outlander utan. Daciat es Qashqai-t személyes rossz emlékek miatt nem szeretnék. Kicsit idősebb VW Tuareg ami bele fér a 4millióba? Van valami tapasztalat vele valakinek?
2017. aug. 18. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Kia Sportage
2017. aug. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Touareg remek ötlet, főleg a kiváló R5 dízellel :) még a Porsche Cayenne lehetne ennél is nagyobb szívás. Az Outlander 2.2 dízele gyanús, hogy francia és a rosszabbik változatból. A Kuga TDCi-nél kérdezz utána, de szerintem a 2010 utániak jók. Én ennyiért néznék Kia Sorentot, vagy Chevrlet Captivát is, annyiért egész fiatalt és keveset futottat kapsz. (vagy Opel Antara) Nem tökéletesek, de nem is rosszak.
2017. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még mindig nem tudtam dönteni, egyelőre a Ford Kuga vezet.

Esetleg, félve kérdem, 2005-2008 koruli BMW X3? Ha igen melyik motorral?

2017. szept. 9. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas a szórás az eddig kinézettek között, teljesítményben, árban és méretben is. Szerintem előbb azt kellene eldönteni, hogy mire van szükséged (leginkább méretben) és akkor könnyebb javasolni. Egyébként az eredeti listából az Outlandert venném, ha találsz jó állapotút és az automatától sem kell félni, ha tényleg nem akarod elhagyni az utat.
2017. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!