Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kigyulladt az olajnyomás...

Kigyulladt az olajnyomás jelző. Az olajszint rendben, a motor nem hangos, teljesítmény nem változott, viszont az olajgombánél csöpör az olaj. Mi lehet a gond? (Opel Corsa C 1.2 benzin)

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Már megint, vagy még mindig?

Hát be kell tekerni a gombát, vagy venni másikat, de lehet, a menete elment vadászni. (valaki azon gyakorolta a gyúrást)

2017. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kell ez ennyiszer megkérdezni? Milyen választ vársz? Cseréld ki az a sz@ros gombát (2 perc) és örülj!
2017. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biciklivel menjél tarhonyáért...

Én így be sem merném indítani

A netes oknyomozás szinte sosem vezet eredményre,egy forintot nem spórolsz vele.

Megcsinálni úgysem tudod,ígyhát vagy beáll a motor,vagy szerelő lesz a vége.

Ez utóbbit javasolnám.

2017. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 István1973zsir ***** válasza:
Lehet túl híg az olaj. sok oka lehet. Lehet rossz a gomba. Lehet rossz a vezeték ami oda vezet. Lehet rossz a főtengelyed és elmegy ott a nyomás. Éehet rossz az olajszivattyú, stb. Vidd el szerelőhöz és mérje meg az olajnyomást.
2017. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az autó gondja az, hogy egy hülye fillérb@##ó gazdája van, aki nem hajlandó elvinni szerelőhöz, amúgy egy műszaki analfabéta.
2017. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már rég a szerelőnél van az autó (trailer vitte oda), ám még nem volt ideje ránézni sem, engem pedig érdekelt volna a nálam tapasztaltabbak véleménye. De a magadfajta hulladék magyartól úgy tűnik, csak ennyit várhatok. A többieknek köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!