Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt,6-7 személyes autót...

Használt,6-7 személyes autót szeretnék venni kb 700. 000ft-ért, milyen márkával és tipussal járnék jól és miért?

Figyelt kérdés
Hölgy vagyok ,nem tudom ez számít-e valamit.

2017. aug. 19. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikből szerintem válogathatsz:

-VW Sharan/SEAT Alhambra/Ford Galaxy (ezek ugyanazt az autót takarják kisebb eltérésekkel)

-Fiat Ulysse/Citroen Evasion (ez is ilyen testvérpár)

-Fiat Multipla (ez ugye nem valami kellemes a szemnek, de a két üléssorral is 6 személyre vannak általában vizsgáztatva)

-Opel Zafira


Hogy mivel járnál jól, az a felhasználástól függ.

Ha pl. gyerekek miatt kell, akkor egy Zafira azért keskenyebb egy Sharannál, előbbiben lehet nem fér el egymás mellett 3 ülés vagy ülésmagasító. Utóbbiban is csak talán, de egyáltalán nem égő elvinni ezeket a holmikat és belepróbálni az autóba amikor mentek megnézni.

Ha városon belülre kell és nem elsődleges dolog az ülésekkel kapcsolatos feljebb vázolt probléma, akkor egy 1.6 Zafira is jó döntés lehet akár, talán a kicsivel kisebb külső méretekből adódóan városban könnyebben kezelhető.


De azt is leírhatod konkrétan mire kell az autó, úgy könnyebb tippet adni.

2017. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Opel zafiránál a szervízköltségektől lefogod szopni magad. Volt nekünk 1 mindig elromlott valami.
2017. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 20. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Opel Zafira benzinmotorjai megbízhatóak, főleg a szívóbenzinesek (1.6, 1.8).

Ezeket érdemes nézegetni.

2017. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kia carnival
2017. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!