Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen, legalább 6-7 személyes...

Milyen, legalább 6-7 személyes autók vannak, amiknek normális méretű csomagtartója van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, akkor is nagy marad a csomagtér, ha használatban van mind a 6-7 ülés? Nem nagyon ismerek ilyet, talán Renault (Grand) Espace.
2017. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle van. Renault trafic, Ford transit, Fiat ducato, Volkswagen transporter, Toyota hiace, hat személyes változatban óriási csomagtartó kapacitással, de még kilenc személyesben is vállalható csomagtartó mérettel... de ez csak néhány a sok közül, soroljam még?
2017. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy 6 vagy 7 személy. 6 személyesben ott a Honda HR-V, vagy az elég megosztó Fiat Multipla.

7 személyesnél inkább a buszosabb autók jöhetnek szóba, amiket javasoltak már előttem is.

De a hasznaltauto.hu-n tudsz keresni ülésszám szerint is autót, nézegesd meg a kínálatot.

2017. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Forr s-max, Ford galaxy
2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*d
2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy kisbusznál kisebb autóra gondoltam. És az összes üléssel együtt legyen elfogadható méretű a csomagtartó. 6 fős a család (4 gyerek, a legnagyobb 12 éves), tehát ennyien kellene beférnünk.
2017. júl. 26. 07:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Kompakt egyterűeket nem fogsz olyat találni, aminek a harmadik üléssora mögött tágas csomagtér lenne. Ha kellőképpen variálható, mint pl a Verso, (ilyenem volt, ezért ezt hozom példának) akkor a leghátsó soron az egyik ülést lehajtod, és lesz valamennyi csomagtered. A probléma csak annyi, hogy pl egy nyaralás során a szállított utasok számával egyenes arányban nő a szállítandó csomagok száma is...

Szerintem nézz meg párat élőben, amelyiket vállalhatónak érzed, azt vedd meg. Toyota verso, Opel zafira, Vw sharan, Renault espace, Dacia lodgy, Seat alahambra, stb

2017. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!