Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munkába járáshoz, városban,...

Munkába járáshoz, városban, autóúton, kisebb szakaszokon egy kisméretű autónak mennyi lóerővel kell rendelkeznie, hogy biztonságosan, tempósan haladjon?

Figyelt kérdés
PL: Egy VW Polonak elég kb 70 lóerő, ha a praktikusságot tekintjük?
2017. aug. 21. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy 26 lóerős Trabant is megfelelő.
2017. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70 lovas (75?) Polo az már elég városba.
2017. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 60 lvas Polo is eleg lenne
2017. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65lovas 1.2 12szelepes polo tökéletes nekem a fabiámban ugy ez a 3 hengeres 12 szelepes 1.2-es van én imádom jól megy vegyes használat is kiválo vele akár ritka autópálya is
2017. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze elég a 60 is, csak ne szabadítsd rá még a klímát is, mert elkezd tolatni az autó.
2017. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 1.4 Polo egy-két személlyel a kresz határain belül teljesen használható szerintem. De kisebb családok is közlekednek ilyen autókkal tömegesen, és tudják tartani a forgalom ritmusát. Nagyobb terhelésnél legfeljebb nagyobb fordulaton váltasz. A szűk keresztmetszet mindig az előzés nagyobb sebességnél. Szóval ha lomhább az autód, akkor kicsit körültekintőbben kell előznöd, és nem szégyellni visszarakni akár harmadikba, ennyi a hátránya.
2017. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!