Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kopoghat az autóban?

Mi kopoghat az autóban?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap hazafelé valami elkezdett koppgni elöl az autómban!

Leginkabb először csak éreztem a pedálokon át,hogy valami kopok,de mostmár egyre jobban hallani is!

Ma feltettem csápos emelőre,alánéztem,megnéztem a kipuffogó rendszert,lengőkarokat,ezek tuti nem,megnéztem a lengéscsillaítókat is,azok is úgy tűnnek,hogy nem rég lettek cserélve(1 hónapja van nálam az autó),meg ha mozgatom nem kopog,meg nem is nagyobb bukkanókon kopog,hanem mikor kis göröngyös úton megyek!

2005-ös Cadillac Cts-ről van szó,hátsókerekes!

Köszönöm a válaszokat


2017. aug. 22. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A kopogószellem.


Mi lenne, ha elvinnéd szervízbe?

2017. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crudy ***** válasza:

Nem nem a kopogo szellem az a karosszeriat szokta verni.


Ha a pedalokon erezted akkor pehet kuplung is akar de en meg nem kevesnem bele. Viszont a kardan felfuggesztocsapagy doglodese is tud erdekes kopogast hallatni. Emeld meg, bontsd le a kipuffogot, vagy ha ugyes vagy csak a boritolemezt es nezd meg a kardant. A ket reszt probald meg erosen ellentetes iranyba rancigalni. Nezd meg a diffit is. Valto is tud fura hangot adni.

2017. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Piert válasza:
Csápos emelő? Úgy érted polip?
2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Crudy,én is kardánra tippelek,csak ma már sajna pont a saját autómra nem volt időm,de holnap mindenképp megnézem

Piert:Nem,nem polip,csápos emelő,mint ami elég sok autószerelő műhelyben van

2017. aug. 22. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Az milyen az a polip emelő? Krokodilról, zsiráfról, csáposról és még néhányról már hallottam, de polipról még nem!
2017. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na igen,olyan hogy polip emelő tudtommal nincs

Viszont ha jól tudom az ilyen "polip" kanalakat markolóknál használnak

Polip markolókanálról már hallottam,bár azt nemhiszem hogy bárki is használna autóemelésre,vagyis amit nem roncsnak szánnak tuti nem

2017. aug. 22. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallod hogy kopog az autód. Felteszed az emelőre, megnézed, aztán megkérdezed a Gy.K. olvasóit.

Na ne röhögtess már!

2017. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel nem találtam meg a hiba forrását mikor először felemeltem,tehát ezért itt kértem tanácsot.

Miért is olyan hihetetlen ez?

2017. aug. 23. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!