Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi kultuszautó, vagy modern...

Régi kultuszautó, vagy modern unalmas?

Figyelt kérdés
Ha racionálisan gondolkozunk a modernebb. A 20-25éves ritka modellekhez mint pl: celica, crx ha elromlik valami, nincs alkatrész, elrohad mert öreg és ha elrohad hát.. szintén nincs alkatrész. Létezik olyan aki megvette álmai autóját és még is jól jött ki belőle? Erre lennék kíváncsi. :)

2017. aug. 24. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
én ilyen vagyok:)Egy másfél éve lett meg a jogsim,kocsit akartam,volt rá 700 ezrem,igazából mindenki ilyen illemvételre akart rábeszélni,mint például a g astra vagy a négyes golf,vagy a honda civic,de nem hagytam magam.Szétnéztem a neten,találtam egy 97-es 4.2-es audi a8-at,mindössze 599 ezret kértek érte,elmentem,átnézettem szerelővel,azt mondta rendbe van,meg is vettem,mindig is egy ilyet akartam,egy álom vált valóra,egy percre se bántam meg,a fenntartása se vészes,az alkatrész ellátmány jó hozzá,bontott alkatrész is van hozzá bőven,mindössze az adók,illetve a városi fogyasztás az ami elég húzós,de egyébként megbízható jó autó,és húsz éves léttére igazán jól tartja magát,és nem vagyok vele minden nap a szerelőnél,sőt bő egy év alatt mióta meg van csak a kötelező dolgok lettek cserélve(pl:vezérlés,olaj már többször is,szűrők,porlenszűrő)+annyi baja volt,hogy az elektromos fejtámla elromlott,kilukadt a szervó cső,meg a km óra kijelzője pixel hibás lett,de egyik tétel se volt egy olyan nagy összeg,és már mentem a kocsival 30 ezer kilométert.
2017. aug. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

nemrég vettünk egy milláért egy 600-as mercit. Garázsban állt 12 évet,még nincs harminc éves.


hibátlan a utó, csak úgy nyeli a benyát, hogy a gatyámat leeszi. rossz vétel volt.

2017. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En szemely szerint, jobban megnezek egy 25-30eves SZEP, egybenlevo autot, mint egy 1-2eves uj autot.

Nekem is regebbi autom van, 20 eves, most lakatoltattam ki,kapott alvazvedot, telen motorfelujitason esett at. Jelenleg a fenyezes van tervben most.

Rengetegen mondtak, hogy amennyit rakoltok, vehettem volna modernebbet, nagyobbat. De ez van, nekem ez jon be.

A legtobb ember a 15ev feletti autokra altalaban azt mondja: "csoro autok'.

Ebbol nekem volt mar par konfliktusom, mert ki mertem allni a velemenyem mellett. Szerintem nem markatol fugg ez a csoro autosdi, lehet 30-40eves is, ha egyben van, nincs rohadva, igenyes, az szamomra nem csoro auto. Persze maskepp nezek egy olyan autora, ami sz@rra van torve es rohadva. Ha mindenki igy latna, nem lenne konfliktus, fikazas. Szerintem legalabbis.

2017. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Lerágott csont, hogy a régi luxus autók előtt azért szerepel a luxus kifejezés, mert bármit kell hozzá venni, az drága lesz.

Mire ezek az autók megöregszenek az elérhető árkategóriáig, előjnnek az anyag-elöregedésből eredő hibák.

Nekem pl. a Celica mallatt bejönnek még az olyan karcosabb gépek, mint a Volvo 740 kombi, vagy a 190-es "bébi" Merci. De ezekből napi használatra alkalmasat már egyszerűen nem találni a neten. Ha egy ilyennel szeretnék dolgozni járni, akkor vehetnék mellé buszbérletet is, annyi állna szervízben. :)

Szerintem nem sokan lesznek, akik az ilyen szerelemből jól jöttek ki a végére.

2017. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!