Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez szerintetek lopási kísérlet...

Ez szerintetek lopási kísérlet, vagy szimpla vandalizmus eredménye? Képek lent.

Figyelt kérdés

Vezető oldalon, B-oszlop, hátsó ajtó.


[link]

[link]

[link]



2017. aug. 24. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel akartál volna törni, nem a dísz csíkot szedi le.
2017. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lopási kísérlet vagy feltörési kísérlet, ott mit csináljon egy gyáva vandál? Azok tükröt törnek meg karcolnak mert így fejezik ki felsőbbrendűségüket. Ezen látszik ,hogy feszegették, valami társadalom szutyka be akart jutni a kocsiba.
2017. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak a mama ridikülje akadt bele kiszálláskor😀
2017. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a "mama retikülje" megoldás ugrott be. Aki kőkemény és rongálni akar, az nem a díszlecet feszegeti le, hanem belerúg az ajtóba, letöri a tükröt vagy benyomja az ablakot. Ezzel nem rombol eleget.

Aki fel akarja törni, az nagyon hülye, ha a hátsó ajtó elején áll neki megbontani a díszlecet. Még ha az első ajtó hátsó részén próbálkozott volna, hogy előadja a régi VW-ek klasszikus "kötőtűs" trükkjét, megérteném, de így...

Viszont azt el tudom képzelni, hogy kiszálláskor beleakadt a sofőr, esetleg kicsit elengedett a bolha vagy ragasztás, nyitáskor pedig visszahajlott a díszléc, mert az eleje megtámaszkodott az ajtón.

2017. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lopási kísérlet is vandalizmus egészen addig, amíg be nem jutnak az autóba. Számít, hogy mi volt a célja? Örülj, hogy nem jutott ennél tovább és próbáld meg végiggondolni, hogy mit lehet másképp csinálni, hogy ne ismétlődjön meg (pl. lehetőleg jó helyen / zárt kapu mögött hagyjuk az autót éjszakára, ha ez nem megy, az a minimum, hogy nem hagyunk benne látható helyen semmit, stb.)
2017. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem le akarta lopni az esővetőt, de úgy tűnik nem sikerült neki, elgörbült, ezért ott hagyta.
2017. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kamerával őrzöm közterületen a kocsikat összértékük 600 ezer, de akkor is érték. Ha olyan helyre megyek még a kesztyűtartót is kinyitom, hogy lássák üres.. szerintem meg fel akarta törni ( vagy lopni ) .
2017. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem, nam a "mama ridikülje"..., ezen jót kacagtam :D


Köztéri parkoló XI. ker, Kosztolyányi mellett.


A poén, hogy ma láttam egy pontosan ugyanilyet a dunakeszi madaras áruház parkolójában. Tudom, röhej, de ilyet még nem láttam korábban.


Olyat igen, hogy valaki éjszaka minenkinek az ablaktörlőjét megcsavarta 180 fokban, igen, de ez új :S

2017. aug. 24. 20:49
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Ez azért a vandalizmustól nagyon messze van, és úgy tűnik, a lopáshoz sincs semmi köze.

Gondold el, ha valaki kárt akar okozni, akkor nem egy ilyen kis darab díszlécet fog feszegetni.

Feltörési szándéknak pedig teljesen értelmetlen.

Szerintem is az a legvalószínűbb, hogy valami beleakadt.

2017. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt már vízlehúzónál sérülés az ajtón, pont ott, ahol az ajtónyitó rudazat megy a zárógombhoz. Tehát esetemben egyértelmű volt a tipusismerettel rendelkező tolvaly próbalkozása.

Itt vagy nem volt típusimseret vagy nem lopási kisérletről van szó szerintem.

2017. aug. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!